XBMC Main - en to fr translation catalogue (9 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
fr: Présélections aléatoires

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
fr: Intervalle des présélections

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
fr: Ajout aléatoire de temps

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
fr: Verrouiller la présélection

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
fr: Activer les transitions

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
fr: Arrêter la première présélection

[ctx: #30006]
en: Show FPS
fr: Afficher FPS

[ctx: #30007]
en: Show debug console
fr: Afficher la console de débuggage

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
fr: Afficher l'analyse audio
