XBMC Main - en to fi translation catalogue (8 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
fi: Satunnaiset esiasetukset

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
fi: Esiasetusten välinen aika

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
fi: Satunnainen lisäaika

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
fi: Lukitse esiasetus

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
fi: Käytä siirtymiä

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
fi: Pysäytä ensimmäinen esiasetus

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
fi: Näytä äänianalyysi

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
fi: %2.0f s
