XBMC Main - en to et translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
et: Juhuslikud eelseaded

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
et: Eelseadistuste vaheline aeg

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
et: Juhuslik lisaaeg

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
et: Lukusta eelseaded

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
et: Luba üleminekud

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
et: Peate esimene eelseade

[ctx: #30006]
en: Show FPS
et: Näita värskenduskiirust

[ctx: #30007]
en: Show debug console
et: Näita silumise konsooli

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
et: Näita audio analüüsi

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
et: %2.0f s
