XBMC Main - en to nl translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
nl: Willekeurige Presets

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
nl: Tijd tussen presets

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
nl: Toegevoegde willekeurige tijd

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
nl: Preset vastzetten

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
nl: Activeer transities

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
nl: Stop eerste preset

[ctx: #30006]
en: Show FPS
nl: Toon FPS

[ctx: #30007]
en: Show debug console
nl: Toon debugconsole

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
nl: Toon audioanalyses

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
nl: %2.Van sec.

[ctx: #30051]
en: %2.0f fps
nl: %2.Van fps
