XBMC Main - en to da translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
da: Tilfældige forudindstillinger

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
da: Tid mellem forudindstillinger

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
da: Ekstra tilfældig tid

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
da: Låse forudindstillinger

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
da: Aktiver transitioner

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
da: Stop første forudindstillinger

[ctx: #30006]
en: Show FPS
da: Vis FPS

[ctx: #30007]
en: Show debug console
da: Vis debugging konsollen

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
da: Vis audio analyse

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
da: %2.0f sek
