XBMC Main - en to cs translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
cs: Náhodné předvolby

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
cs: Čas mezi předvolbami

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
cs: Dodatečný náhodný čas

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
cs: Uzamknout předvolbu

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
cs: Povolit překlady

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
cs: Zastavit první předvolbu

[ctx: #30006]
en: Show FPS
cs: Zobrazit FPS

[ctx: #30007]
en: Show debug console
cs: Zobrazit ladící konzoli

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
cs: Zobrazit analýzu zvuku

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
cs: %2.0f sek
