XBMC Main - en to hr translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
hr: Naizmjenični predložci

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
hr: Vrijeme između predložka

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
hr: Dodatno naizmjenično vrijeme

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
hr: Zaključaj predložak

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
hr: Omogući prijelaz

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
hr: Zaustavi prvi predložak

[ctx: #30006]
en: Show FPS
hr: Prikaži Sl/Sek

[ctx: #30007]
en: Show debug console
hr: Prikaži konzolu otklanjanja grešaka

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
hr: Prikaži zvučnu analizu

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
hr: %2.0f sek

[ctx: #30051]
en: %2.0f fps
hr: %2.0f sl/sek
