XBMC Main - en to ca translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
ca: Predefinits aleatoris

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
ca: Temps entre predefinits

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
ca: Temps aleatori addicional

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
ca: Bloqueja predefinit

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
ca: Activa les transicions

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
ca: Para al primer predefinit

[ctx: #30006]
en: Show FPS
ca: Mostra els FPS

[ctx: #30007]
en: Show debug console
ca: Mostra la consola de depuració

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
ca: Mostra anàlisi d'audio

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
ca: %2.0f seg
