XBMC Main - en to bg translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
bg: Произволен ред на шаблоните

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
bg: Време между отделните шаблони

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
bg: Допълнително произволно време

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
bg: "Заключи" (спри на) шаблона

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
bg: Включи прехода между шаблоните

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
bg: Спри първият шаблон

[ctx: #30006]
en: Show FPS
bg: Покажи FPS

[ctx: #30007]
en: Show debug console
bg: Покажи дебъг конзолата

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
bg: Покажи аудио анализа

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
bg: %2.0f сек
