XBMC Main - en to af translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
af: Willekeurige voorafinstelling

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
af: Tyd Tussen Voorafinstellings

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
af: Addisionele Willekeurige Tyd

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
af: Sluit Voorafinstelling

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
af: Aktiveer Oorgang

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
af: Stop eerste voorafinstelling

[ctx: #30006]
en: Show FPS
af: Wys RPS

[ctx: #30007]
en: Show debug console
af: Wys ontfout konsole

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
af: Wys klank ontleding

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
af: %2.0f sek.

[ctx: #30051]
en: %2.0f fps
af: %2.0f rps
