XBMC Main - en to tg translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
tg: Сифати пахш

[ctx: #30001]
en: Low
tg: Паст

[ctx: #30002]
en: Medium
tg: Миёна

[ctx: #30003]
en: High
tg: Баланд

[ctx: #30004]
en: Maximum
tg: Ҳадди аксар

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
tg: Ҳолати пахши тасодуфӣ

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
tg: Давомнокии интихобшудаи ҳамворӣ

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
tg: Давомнокии интихобшуда

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
tg: Ҳассосияти тапиш

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
tg: Бастаи интихобшуда

[ctx: #30010]
en: Default Pack
tg: Бастаи пешфарз

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
tg: Ҷузвдони интихобшудаи корбари муайяншуда

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
tg: Ҷузвдони интихобшудаи корбарӣ

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
tg: %2.0f сония
