XBMC Main - en to tg translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
tg: Ҳолат

[ctx: #30001]
en: Filled
tg: Пуршуда

[ctx: #30002]
en: Wireframe
tg: Чорчӯбаи хаттӣ

[ctx: #30003]
en: Points
tg: Нуқтаҳо

[ctx: #30004]
en: Bar Height
tg: Баландии навор

[ctx: #30005]
en: Small
tg: Хурд

[ctx: #30006]
en: Default
tg: Пешфарз

[ctx: #30007]
en: Big
tg: Калон

[ctx: #30008]
en: Very Big
tg: Хеле калон

[ctx: #30009]
en: Speed
tg: Суръат

[ctx: #30010]
en: Very Slow
tg: Хеле суст

[ctx: #30011]
en: Slow
tg: Суст

[ctx: #30012]
en: Default
tg: Пешфарз

[ctx: #30013]
en: Fast
tg: Тез

[ctx: #30014]
en: Very Fast
tg: Хеле тез
