XBMC Main - en to sv translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Detail [CPU intensive]
sv: Detalj [CPU-intensiv]

[ctx: #30001]
en: Low
sv: Låg

[ctx: #30003]
en: High
sv: Hög

[ctx: #30004]
en: Extreme
sv: Extrem

[ctx: #30005]
en: Nervous Mode [more mode changes]
sv: Nervöst läge [fler lägesbyten]

[ctx: #30006]
en: Speed [skip some frames]
sv: Snabb [hoppar över några bildrutor]

[ctx: #30007]
en: Very Low
sv: Väldigt låg

[ctx: #30008]
en: Low
sv: Låg

[ctx: #30010]
en: High
sv: Hög

[ctx: #30011]
en: Use a Persistence File [faster startup]
sv: Använd en statisk fil (snabbare uppstart)
