XBMC Addons - en to no translation catalogue (14 entries)

[ctx: #32001]
en: We would like to recommend you to upgrade.
no: Vi ønsker å anbefale at du oppgraderer.

[ctx: #32002]
en: Visit Kodi.tv for more information.
no: Besøk Kodi.tv for mer informasjon

[ctx: #32009]
en: Would you like to remove this reminder?
no: Ønsker du å fjerne denne påminnelsen?

[ctx: #32011]
en: Use your package manager(apt) to upgrade.
no: Bruk pakkebehandleren (apt) din for å oppgradere.

[ctx: #32012]
en: A new version is available, do you want to upgrade now?
no: En ny versjon er tilgjengelig, ønsker du å oppgradere nå?

[ctx: #32013]
en: Upgrade successful
no: Vellykket oppgradering

[ctx: #32014]
en: Do you want to restart Kodi to finish the upgrade?
no: Ønsker du å starte Kodi på nytt for å fullføre oppgraderingen?

[ctx: #32015]
en: Do you want to check the repository for a new version?
no: Ønsker du å sjekke pakkebrønnen etter en ny versjon?

[ctx: #32016]
en: There is a newer stable Kodi version available.
no: Det er en nyere stabil Kodi versjon tilgjengelig.

[ctx: #32020]
en: General
no: Generelt

[ctx: #32021]
en: Enable Kodi version check?
no: Aktiver Kodi versjonsettersyn

[ctx: #32022]
en: Please enter your password
no: Vennlingst skriv inn ditt passord

[ctx: #32023]
en: Linux: Upgrade complete system
no: Linux: Oppgrader hele systemet

[ctx: #32024]
en: Linux: Upgrade using apt
no: Linux: Oppgrader med apt
