xchat - en to uk translation catalogue (101 entries)

en: Info
uk: Інформація

en: Cancel
uk: Відміна

en: Help
uk: Довідка

en: Ok
uk: Гаразд

en: Server List..
uk: Список серверів...

en: New Server Tab..
uk: Нова сторінка сервера...

en: New Server Window..
uk: Нове вікно сервера...

en: New Channel Tab..
uk: Нова сторінка каналу...

en: New Channel Window..
uk: Нове вікно каналу...

en: New Shell Tab..
uk: Нова сторінка оболонки...

en: Close
uk: Закрити

en: Quit
uk: Вийти

en: Channel List Window..
uk: Вікно списку каналів...

en: Save Buffer..
uk: Зберегти буфер...

note: 41
en: Setup..
uk: Установки...

en: Palette..
uk: Палітра...

en: User Commands..
uk: Команди користувача...

en: CTCP Replies..
uk: Відповіді CTCP...

en: URL Handlers..
uk: Обробники URL...

en: Reload Settings
uk: Перезавантажити налаштування

en: Save Settings now
uk: Зберегти налаштування

en: Save Settings on exit
uk: Зберегти налаштування на виході

en: X-Chat Homepage..
uk: Домашня сторінка X-Chat

en: About X-Chat..
uk: Про X-Chat...

en: Perl Script..
uk: PERL-скрипт...

en: Python Script..
uk: Python-скрипт...

en: Plugin..
uk: Доповнення...

en: Perl List
uk: Список PERL

en: Python List
uk: Список Python

en: Plugin List
uk: Список доповнень

en: All Perl Scripts
uk: Усі PERL-скрипти

en: All Python Scripts
uk: Усі Python-скрипти

en: All Plugins
uk: Усі доповнення

en: Load
uk: Завантажити

en: Kill
uk: Знищити

en: _Windows
uk: Вікна

en: _Settings
uk: Налаштування

en: S_cripts & Plugins
uk: Скрипти та доповнення

en: Use_r Menu
uk: Меню користувача

en: _Help
uk: Довідка

note: 12
en: Windows
uk: Вікна

en: Settings
uk: Налаштування

en: Scripts & Plugins
uk: Скрипти та доповнення

en: Load Perl Script..
uk: Завантажити PERL-скрипт...

en: Unload All Scripts
uk: Вивантажити усі скрипти

en: Load Plugin (*.so)..
uk: Завантажити доповнення (*.so)..

en: Unload All Plugins
uk: Вивантажити усі доповнення

en: User Menu
uk: Меню користувача

en: Browse...
uk: Переглянути...

en: Bottom
uk: Знизу

en: Top
uk: Вгорі

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Tabs
uk: Закладки

en: Channel Tabs
uk: Закладки каналів

en: Window Position
uk: Позиція вікна

en: Left:
uk: Ліворуч:

en: Top:
uk: Праворуч:

en: Window Size
uk: Розмір вікна

en: Width:
uk: Ширина:

en: Height:
uk: Висота:

en: Address
uk: Адреса

en: Hostname / IP Number:
uk: Назва машини / Номер IP:

en: (separate with commas)
uk: (розділені комами)

en: Enable Character Translation
uk: Увімкнути перетворення символів

en: Translation File:
uk: Файл перетворень:

en: Received files
uk: Прийняті файли

en: Built-in Replies
uk: Вмонтовані відповіді

en: Hide Version
uk: Приховати версію

en: Sound
uk: Звук

en: Sound Dir:
uk: Каталог звуків:

en: Play Command:
uk: Команда відтворення:

note: prepare the dialog
en: X-Chat: Preferences
uk: X-Chat: Налаштування

en: Apply
uk: Застосувати

note: the tree
en: Categories
uk: Категорії

en: Interface Settings
uk: Налаштування інтерфейсу

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: IRC Input/Output Settings
uk: Налаштування вводу/виводу

en: IRC Input/Output
uk: Ввід/вивід

en: Window Layout Settings
uk: Налаштування розміщення вікна

en: Window Layout
uk: Розміщення вікна

en: Main Window Settings
uk: Налаштування головного вікна

en: Main Window
uk: Головне вікно

en: Channel Window Settings
uk: Налаштування вікон каналів

en: Channel Windows
uk: Вікна каналів

en: Dialog Window Settings
uk: Налаштування діалогових вікон

en: Dialog Windows
uk: Діалогові вікна

en: Panel Settings
uk: Налаштування панелі

en: Panel
uk: Панель

en: IRC Settings
uk: Налаштування IRC

en: Highlighting Settings
uk: Налаштування підсвітки

en: Highlighting
uk: Підсвітка

en: Logging Settings
uk: Налаштування журналювання

en: Notification Settings
uk: Налаштування сповіщення

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Character Set (Translation Tables)
uk: Набір символів (таблиці перетворень)

en: Character Set
uk: Набір символів

en: CTCP Settings
uk: Налаштування CTCP

en: DCC Settings
uk: Налаштування DCC

en: File Transfer Settings
uk: Налаштування передачі файлів

en: File Transfer
uk: Передача файлу
