X-Chat 1.4.1pre1 - en to nl translation catalogue (248 entries)

en: Info
nl: Informatie

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Help
nl: Hulp

en: User List
nl: Gebruikers Lijst

en: Server List..
nl: Server lijst..

en: New Server Tab..
nl: Nieuwe Server tab..

en: New Server Window..
nl: Nieuw Server venster..

en: New Channel Tab..
nl: Nieuw Kanaal Tab..

en: New Channel Window..
nl: Nieuw Kanaal Venster..

en: New Shell Tab..
nl: Nieuw Shell Venster..

en: Close
nl: Sluiten

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Channel List Window..
nl: Kanaal Lijst Venster..

en: DCC Chat Window..
nl: DCC Chat Venster..

en: Raw Log Window..
nl: Log Venster..

en: URL Grabber Window..
nl: URL Grabber Venster..

en: Notify List Window..
nl: Waarschuwingslijst Venster..

en: Ignore Window..
nl: Negeer Venster..

en: Flush Buffer
nl: Leeg Buffer

en: Search Buffer..
nl: Doorzoek Buffer..

en: Save Buffer..
nl: Buffer Opslaan..

en: Invisible
nl: Onzichtbaar

en: Receive Wallops
nl: Wallops Ontvangen

en: Receive Server Notices
nl: Ontvang Serverberichten

en: Marked Away
nl: Als weg markeren

en: Auto Rejoin on Kick
nl: Terug naar kanaal na Kick

en: Auto ReConnect to Server
nl: Terug naar server na Disconnect

en: Never-give-up ReConnect
nl: Stop nooit met reconnecten

note: 37
en: Auto Open Dialog Windows
nl: Open dialoog vensters automatisch

en: Auto Accept DCC Chat
nl: Accepteer DCC Chat automatisch

en: Auto Accept DCC Send
nl: Accepteer DCC Verstuur automatisch

note: 41
en: Setup..
nl: Configuratie..

en: Palette..
nl: Kleurenpalet..

en: User Commands..
nl: Gebruikerscommando's..

en: CTCP Replies..
nl: CTCP Antwoorden..

en: Userlist Buttons..
nl: Gebruikerslijst Knoppen..

en: Userlist Popup..
nl: Gebruikerslijst Popup menu..

en: Replace Popup..
nl: Vervangen Popup menu..

en: URL Handlers..
nl: URL Programma's..

en: Edit Event Texts..
nl: Bewerk Teksten van Gebeurtenissen..

note: 51
en: Edit Key Bindings..
nl: Bewerk Toetsenbord Bindingen..

en: Reload Settings
nl: Opnieuw laden Instellingen

en: Save Settings now
nl: Instellingen nu opslaan

en: Save Settings on exit
nl: Instellingen opslaan bij afsluiten

en: X-Chat Homepage..
nl: X-Chat Internetpagina..

en: Online Docs..
nl: Online Documentatie..

en: About X-Chat..
nl: Over X-Chat..

en: Perl List
nl: Perl Lijst

en: Python List
nl: Python Lijst

en: Plugin List
nl: Plugin Lijst

en: All Perl Scripts
nl: Alle Perl Scripts

en: All Python Scripts
nl: Alle Python Scripts

en: All Plugins
nl: Alle Plugins

en: Load
nl: Laden

en: Kill
nl: Stop

en: Edit User Menu..
nl: Bewerk Gebruikersmenu

en: _Windows
nl: _Vensters

en: User _Modes
nl: Gebruikers _Modi

en: _Settings
nl: _Instellingen

en: Use_r Menu
nl: Geb_ruikers menu

en: _Help
nl: _Hulp

note: 12
en: Windows
nl: Vensters

note: 26
en: User Modes
nl: Gebruikers Modi

note: 33
en: Auto ReJoin on Kick
nl: Terug naar kanaal na Kick

en: Settings
nl: Instellingen

en: Replace..
nl: Vervangen..

en: Load Perl Script..
nl: Perl Script Laden..

en: Unload All Scripts
nl: Alle Scripts Verwijderen

en: Load Plugin (*.so)..
nl: Plugin Laden (*.so)..

en: Unload All Plugins
nl: Alle Plugins Verwijderen

en: Load Python Script..
nl: Python Script Laden..

en: User Menu
nl: Gebruikers Menu

en: Edit User Menu
nl: Gebruikers Menu Bewerken

en: Browse...
nl: Bladeren...

en: Choose File
nl: Kies een Bestand

en: Select Font
nl: Kies een Lettertype

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Font:
nl: Lettertype:

en: Background Picture:
nl: Achtergrond Afbeelding:

en: Background XPM:
nl: Achtergrond XPM:

en: Indent Nicks
nl: Inspringen van Namen

en: Make nicknames right justified.
nl: Namen rechts uitgelijnd

en: Auto Indent
nl: Automatisch Inspringen

en: Auto adjust the separator bar position as needed.
nl: Scheidingsbalk vanzelf aanpassen indien nodig

en: Draw Separator Bar
nl: Toon Scheidingsbalk

en: Make the separator an actual visible line.
nl: Scheiding is een zichtbare lijn

en: Word Wrap
nl: Geen woordafbreking

en: Don't split words from one line to the next
nl: Breek zinnen niet midden in een woord af

en: Transparent Background
nl: Achtergrond Transparant

en: Make the text box seem see-through
nl: Maak het tekstvenster doorzichtig

en: Tint Transparency
nl: Transparantie bijkleuren

en: Tint the see-through text box to make it darker
nl: Kleur het doorzichtige tekstvenster bij zodat het donkerder is

en: Tint Setting
nl: Kleur Instelling

en: Change in realtime
nl: Pas kleur vanzelf aan

en: Red:
nl: Rood:

en: Green:
nl: Groen:

en: Blue:
nl: Blauw:

en: A-Z, Ops first
nl: A-Z, Ops eerst

en: Z-A, Ops last
nl: Z-A, Ops als laatste

en: Unsorted
nl: Ongesorteerd

en: Startup and Shutdown
nl: Opstarten en afsluiten

en: No Server List On Startup
nl: Geen Server Lijst bij Opstarten

en: Don't display the server list on X-Chat startup
nl: Laat de server lijst niet zien als X-Chat start.

en: Auto Save URL list
nl: URLs Automatisch Bewaren

en: Auto save your URL list when exiting from X-Chat
nl: Slaat je URL lijst automatisch op bij het afsluiten van X-Chat

en: Double Click Command:
nl: Dubbelklik Commando:

en: Input Box
nl: Invoer Regel

en: Nick Name Completion
nl: Namen Aanvullen

en: Complete nicknames when a partial one is entered
nl: Vul namen aan als slechts een gedeelte ervan is ingevoerd

en: Give the Input Box style
nl: Geef de Invoer Regel stijl

en: Input box gets same style as main text area
nl: Invoer regel krijgt dezelfde stijl als het tekstvenster

en: Output Box
nl: Uitvoer Regel

en: Strip MIRC Color
nl: Verwijder MIRC Kleur

en: Strip MIRC color codes from text before displaying
nl: Verwijder alle MIRC kleurcodes van de tekst voor het tonen

en: Colored Nicks
nl: Gekleurde namen

en: Output nicknames in different colors
nl: Namen in verschillende kleuren

en: Time Stamp All Text
nl: Tijd Voor Alle Tekst

en: Prefix all text with the current time stamp
nl: Zet voor alle tekst de tijd neer

en: Filter out BEEPs
nl: Verwijder Pieptonen

en: Remove ^G BEEP codes from text before displaying
nl: Verwijder ^G Pieptonen van de tekst voor het tonen

en: Buffer Settings
nl: Buffer Instellingen

en: Text Buffer Size:
nl: Tekstbuffer Grootte:

en: lines (0=Unlimited).
nl: regels (0=onbeperkt).

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Top
nl: Bovenkant

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Channel Mode Buttons
nl: Kanaal Modi Knoppen

en: Show the TNSIPMLK buttons
nl: Toon de TNSIPMLK knoppen

en: User List Buttons
nl: Gebruikerslijst Knoppen

en: Show the buttons below the user list
nl: Toon de knoppen onder de gebruikerslijst

en: Channel Tabs
nl: Kanaal Tabbladen

en: Use tabs for channels instead of separate windows
nl: Gebruik tabbladen voor kanalen in plaats van verschillende vensters

en: New Tabs to front
nl: Nieuwe Tabbladen vooraan

en: Bring new query/channel tabs to front
nl: Zet een nieuwe query/kanaal vooraan in de tabbladen

en: Private Message Tabs
nl: Prive Berichten Tabbladen

en: Use tabs for /query instead of separate windows
nl: Gebruik tabbladen voor /query in plaats van verschillende vensters

en: Use a separate tab/window for server messages
nl: Gebruik een afzonderlijk tabblad/venster voor serverberichten

en: Use tabs for DCC, Ignore, Notify etc windows.
nl: Gebruik tabbladen voor DCC, Negeer, Opmerkingen etc vensters.

en: Window Position
nl: Vensterpositie

en: Left:
nl: Links:

en: Top:
nl: Bovenkant:

en: Window Size
nl: Venster Grootte

en: Width:
nl: Breedte:

en: Height:
nl: Hoogte:

en: Show Session Tree View
nl: Toon Sessie-overzicht

en: General
nl: Algemeen

en: Hide Session on Panelize
nl: Verberg sessie tijdens Panelize

en: Hide X-Chat when window moved to the panel
nl: Verberg X-Chat als venster wordt verplaatst naar het paneel

en: Panel Applet
nl: Panel Toepassing

en: Layout For a Vertical Panel
nl: Opmaak voor Vertikaal Panel

en: Layout the X-Chat panel applet for a vertical panel
nl: Pas de X-Chat Panel Applet aan voor een vertikaal panel

en: Raw Mode Display
nl: Onbewerkte Modus Venster

en: Display raw mode changes instead of interpretations
nl: Toon onbewerkte modus in plaats van de bewerkte

en: Beep on Private Messages
nl: Pieptoon bij Prive Berichten

en: Beep when a private message for you is received
nl: Geef een pieptoon als je een prive bericht ontvangt

en: Perform a periodic mail check.
nl: Controleer regelmatig op nieuwe mail

en: Your irc settings
nl: Jouw IRC instellingen

en: Quit Message:
nl: Bericht bij afsluiten:

en: External Programs
nl: Externe Programma's

en: DNS Lookup Program:
nl: DNS Lookup Programma:

en: Timing
nl: Tijd waarneming

en: Auto ReConnect Delay:
nl: Automatisch reconnecten vertraging:

en: seconds.
nl: seconden.

en: Address
nl: Adres

en: Hostname / IP Number:
nl: Hostnaam / IP Nummer:

en: Most people should leave this blank, it's only
    usefull for machines with multiple addresses.
nl: De meeste mensen moeten dit leeg laten,
    het is alleen nuttig voor computers met 
    meerdere adressen.

en: Get my IP from Server (for use in DCC Send only)
nl: Haal mijn IP van de Server (voor DCC Versturen)

en: For people using a 10.* or 192.168.* IP number.
nl: Voor mensen die een 10.* of 192.168.* IP adres gebruiken.

en: Show away once
nl: Laat 'away' slechts een keer

en: Only show away messages the first time they're seen
nl: Laat away-meldingen alleen de eerste keer zien

en: Announce your away message to the channel(s) you are in
nl: Toon jouw away-melding in de kanalen waar je in zit

en: Your away settings
nl: Je 'away' instellingen

en: Away Reason:
nl: 'Away' Reden:

en: (separate with commas)
nl: (plaats komma's tussen de woorden)

en: Logging
nl: Loggen

en: Enable logging conversations to disk
nl: Log chat-conversaties naar schijf

en: Log name mask:
nl: Lognaam masker:

en: User List Notify Highlighting
nl: Gebruikerslijst Opmerking Oplichten

en: Highlight Notifies
nl: Licht Opmerkingen op

en: Highlight notified users in the user list
nl: Licht de opgemerkte gebruikers in de gebruikerslijst op

en: Notified User Color:
nl: Kleur Opgemerkte Gebruiker:

en: Notification Timeouts
nl: Opmerking Tijd

en: Notify Check Interval:
nl: Opmerking Controle Tijd

en: Enable Character Translation
nl: Gebruik Letter Vertaling

en: Translation File:
nl: Vertaling Bestand:

en: Use a ircII style translation file.
nl: Gebruik een vertalings bestand van ircII.

en: Auto Open DCC Send Window
nl: Open DCC Verstuur Venster Automatisch

en: Automatically open DCC Send Window
nl: Opent het venster voor DCC Versturen automatisch

en: Auto Open DCC Recv Window
nl: Open DCC Ontvang Venster Automatisch

en: Automatically open DCC Recv Window
nl: Opent het venster voor DCC Ontvangen automatisch

en: Auto Open DCC Chat Window
nl: Open DCC Chat Venster Automatisch

en: Automatically open DCC Chat Window
nl: Opent het venster voor DCC Chat automatisch

en: Resume on Auto Accept
nl: Hervatten bij Vanzelf Accepteren

en: When Auto-Accepting DCC, try to resume.
nl: Probeer een bestand te hervatten bij Vanzelf-Accepteren.

en: DCC Offers Timeout:
nl: DCC Aanbod Timeout:

en: DCC Stall Timeout:
nl: DCC Onderbreek Timeout:

en: Received files
nl: Ontvangen bestanden

en: File Permissions:
nl: Bestandspermissies:

en: (octal)
nl: (octaal)

en: Directory to save to:
nl: Map om in op te slaan:

en: Save file with Nickname
nl: Bestand Opslaan met Naam

en: Put the sender's nickname in incoming filenames
nl: Zet de naam van de verstuurder in inkomende bestandsnamen

en: DCC Send Options
nl: DCC Versturen Opties

en: Fast DCC Send
nl: Snelle DCC Verstuur

en: Don't wait for ACKs to send more data
nl: Wacht niet op ACKs bij het verzenden van data

en: Send Block Size:
nl: Blok-grootte voor versturen:

en: (1024=Normal)
nl: (1024=Normaal)

en: Built-in Replies
nl: Ingebouwde Antwoorden

en: Hide Version
nl: Verberg Versienummer

en: Do not reply to CTCP version
nl: Geef geen antwoord op CTCP versie

en: Sound
nl: Geluid

en: Sound Dir:
nl: Geluid Map:

en: Play Command:
nl: Afspeel Commando:

note: prepare the dialog
en: X-Chat: Preferences
nl: X-Chat: Instellingen

en: Apply
nl: Toepassen

note: the tree
en: Categories
nl: Categorieen

en: Interface Settings
nl: Instellingen Uiterlijk

en: Interface
nl: Uiterlijk

en: IRC Input/Output Settings
nl: IRC Invoer/Uitvoer Instellingen

en: IRC Input/Output
nl: IRC Invoer/Uitvoer

en: Window Layout Settings
nl: Instellingen Venster Indeling

en: Window Layout
nl: Venster Indeling

en: Main Window Settings
nl: Instellingen Hoofdvenster

en: Main Window
nl: Hoofdvenster

en: Channel Window Settings
nl: Instellingen Kanaal Venster

en: Channel Windows
nl: Kanaal Vensters

en: Dialog Window Settings
nl: Instellingen Dialoogvenster

en: Dialog Windows
nl: Dialoogvensters

en: Panel Settings
nl: Instellingen Panel

en: IRC Settings
nl: IRC Instellingen

en: IP Address Settings
nl: IP Adres Instellingen

en: IP Address
nl: IP Adres

en: Away Settings
nl: 'Away' instellingen

en: Away
nl: 'Away'

en: Highlighting Settings
nl: Instellingen voor Oplichten

en: Highlighting
nl: Oplichting

en: Logging Settings
nl: Log-instellingen

en: Notification Settings
nl: Opmerking Instellingen

en: Notification
nl: Opmerking

en: Character Set (Translation Tables)
nl: Tekenset (Vertalingstabellen)

en: Character Set
nl: Tekenset

en: CTCP Settings
nl: CTCP Instellingen

en: DCC Settings
nl: DCC Instellingen

en: File Transfer Settings
nl: Bestands Overdracht Instellingen

en: File Transfer
nl: Bestands Overdracht
