xchat - en to lv translation catalogue (1090 entries)

en: Cannot create ~/.xchat
lv: Nevar izveidot ~/.xchat

note: OS/2 uses UID 0 all the time
en: The default download directory is your
    home dir, you should change this at some stage.
lv: Noklusētais lejuplādes direktorijs ir tavs
    mājas direktorijs, tev tas kaut kad būtu jānomaina.

en: * Running IRC as root is stupid! You should
      create a User Account and use that to login.
    
    * The default download directory is your
      home dir, you should change this at some stage.
lv: * Lietot IRC kā rootam ir muļķīgi! Tev vajadzētu
     Izveidot Lietotāju un lietot to, lai ielogotos.
    
    * Noklusētais lejuplādes direktorijs ir tavs
     mājas direktorijs, nomaini to kaut kad.

en: I'm busy
lv: Esmu aizņemts

en: Client Exiting
lv: Eju Prom

en: Waiting
lv: Gaidu

note: black
en: Active
lv: Aktīvs

note: cyan
en: Failed
lv: Neizdevās

note: red
en: Done
lv: Darīts

note: green
en: Connect
lv: Pieslēgties

note: black
en: Aborted
lv: Izbeigts

en: Cannot access %s
lv: Nevar piekļūt %s

en: No active DCCs
lv: Nav aktīvu DCC

en: YES
lv: JĀ

en: NO
lv: NĒ

en:   %-20s online
lv:   %-20s tiešsaitē

en:   %-20s offline
lv:   %-20s nav tiešsaitē

en: No channel joined. Try /join #<channel>
lv: Neesi pievienojies nevienam kanālam. Pamēģini /join #<kanāls>

en: Not connected. Try /server <host> [<port>]
lv: Neesi pieslēdzies. Pamēģini /server <resursdators> [<ports>]

en: /ADDBUTTON <name> <action>, adds a button under the user-list
lv: /ADDBUTTON <nosaukums> <darbība>, pievieno pogu zem lietotāja izvēlnes

en: /ALLCHAN <cmd>, sends a command to all channels you're in
lv: /ALLCHAN <komada>, sūta komandu uz visiem kanāliem, kuros tu esi

en: /ALLSERV <cmd>, sends a command to all servers you're in
lv: /ALLSERV <komanda>, sūta komandu uz visiem serveriem, kuros tu esi

en: /AWAY [<reason>], sets you away
lv: /AWAY [<iemesls>], atzīmē tevi kā promesošu

en: /BAN <mask> [<bantype>], bans everyone matching the mask from the current channel. If they are already on the channel this doesn't kick them (needs chanop)
lv: /BAN <maska> [<bantype>], izraida visus, kuri atbilst maskai no pašreizējā kanāla. Ja viņi jau ir kanālā, tas viņus neizmet (vajag būt kanālop)

en: /UNBAN <mask> [<mask>...], unbans the specified masks.
lv: /UNBAN <maska> [<maska>...], noņem izraidījumu specifizētajām maskām.

en: /CLEAR, Clears the current text window
lv: /CLEAR, Attīra pašreizējo teksta logu

en: /CLOSE, Closes the current window/tab
lv: /CLOSE, Aizver pašreizējo logu/sadaļu

en: /CTCP <nick> <message>, send the CTCP message to nick, common messages are VERSION and USERINFO
lv: /CTCP <segvārds> <ziņa>, sūta CTCP ziņas segvārdam, izplatītākās ziņas ir VERSION un USERINFO

en: /COUNTRY <code>, finds a country code, eg: au = australia
lv: /COUNTRY <kods>, atrod valsts kodu, piem.: lv = Latvija

en: /CYCLE, parts current channel and immediately rejoins
lv: /CYCLE, iziet no pašreizējā kanāla un nekavējoties atkal pievienojas

en: 
    /DCC GET <nick>          - receive an offered file
    /DCC SEND <nick> <file>  - send a file to someone
    /DCC LIST                - show DCC list
    /DCC CHAT <nick>         - offer DCC CHAT to someone
    /DCC CLOSE <type> <nick> <file>         example:
             /dcc close send johnsmith file.tar.gz
lv: 
    /DCC GET <segvārds>          - saņem piedāvāto failu
    /DCC SEND <segvārds> <fails> - sūta failu kādam
    /DCC LIST                    - parāda DCC sarakstu
    /DCC CHAT <segvārds>         - piedāvā DCC CHATU kādam
    /DCC CLOSE <tips> <segvārds> <fails>         piemērs:
             /dcc close send johnsmith file.tar.gz

en: /DELBUTTON <name>, deletes a button from under the user-list
lv: /DELBUTTON <nosaukums>, izdzēš pogu no lietotāja izvēlnes

en: /DEHOP <nick>, removes chanhalf-op status from the nick on the current channel (needs chanop)
lv: /DEHOP <segvāds>, noņem kanālpus-op statusu segvārdam pašreizējā kanālā (vajag būt kanālop)

en: /DEOP <nick>, removes chanop status from the nick on the current channel (needs chanop)
lv: /DEOP <segvāds>, noņem kanālop statusu segvārdam pašreizējā kanālā (vajag būt kanālop)

en: /DEVOICE <nick>, removes voice status from the nick on the current channel (needs chanop)
lv: /DEVOICE <segvārds>, noņem balss statusu segvārdam pašreizējā kanāla (vajag būt kanālop)

en: /DISCON, Disconnects from server
lv: /DISCON, Atslēdzas no servera

en: /DNS <nick|host|ip>, Finds a users IP number
lv: /DNS <segvārds|resursdators|ip>, Atrod lietotāja IP numuru

en: /ECHO <text>, Prints text locally
lv: /ECHO <teksts>, Izvada tekstu lokāli

en: /EXEC [-o] <command>, runs the command. If -o flag is used then output is sent to current channel, else is printed to current text box
lv: /EXEC [-o] <komanda>, palaiž komandu. Ja -o karodziņš tiek lietots, tad izvade tiek sūtīta uz pašreizējo kanālu, citādāk tā tiek izvadīta uz pašreizējo teksta kasti

en: /EXECKILL [-9], kills a running exec in the current session. If -9 is given the process is SIGKILL'ed
lv: /EXECKILL [-9], nokauj palaisto exec pašreizējā kanālā. Ja tiek dots -9, process tiek SIGKILL'ots

en: /EXECSTOP, sends the process SIGSTOP
lv: /EXECSTOP, aizsūta procesam SIGSTOP

en: /EXECCONT, sends the process SIGCONT
lv: /EXECCONT, aizsūta procesam SIGCONT

en: /EXECWRITE, sends data to the processes stdin
lv: /EXECWRITE, aizsūta datus uz procesa stdin

en: /FLUSHQ, flushes the current server's send queue
lv: /FLUSHQ, noflašo pašreizējā servera sūtīšanas rindu

en: /GATE <host> [<port>], proxies through a host, port defaults to 23
lv: /GATE <resursdators> [<ports>], caur resursdatoru kā proxy, noklusētais ports ir 23

en: /HOP <nick>, gives chanhalf-op status to the nick (needs chanop)
lv: /HOP <segvārds>, piešķir kanālpus-op'a statusu segvārdam (vajag būt kanālop)

en: /IGNORE <mask> <types..> <options..>
        mask - host mask to ignore, eg: *!*@*.aol.com
        types - types of data to ignore, one or all of:
                PRIV, CHAN, NOTI, CTCP, INVI, ALL
        options - NOSAVE, QUIET
lv: /IGNORE <maska> <tipi..> <opcijas..>
        maska - resursdatora maska, kuru ignorēt, piem.: *!*@*.aol.com
        tipi - datu tipi, kurus ignorēt, viens vai visi:
                PRIV, CHAN, NOTI, CTCP, INVI, ALL
        opcijas - NOSAVE, QUIET

en: /INVITE <nick> [<channel>], invites someone to a channel, by default the current channel (needs chanop)
lv: /INVITE <segvārds> [<kanāls>], ielūdz kādu kanālā, pēc noklusējuma uz pašreizējo kanālu (vajag kanālop)

en: /JOIN <channel>, joins the channel
lv: /JOIN <kanāls>, pievienojas kanālam

en: /KICK <nick>, kicks the nick from the current channel (needs chanop)
lv: /KICK <segvārds>, izmet segvārdu no pašreizējā kanāla (vajag būt kanālop)

en: /KICKBAN <nick>, bans then kicks the nick from the current channel (needs chanop)
lv: /KICKBAN <segvārds>, izraida un tad izmet segvārdu no pašreizējā kanāla (vajag būt kanālop)

en: /LAGCHECK, forces a new lag check
lv: /LAGCHECK, rosina jaunu aiztures pārbaudi

en: /LASTLOG <string>, searches for a string in the buffer.
lv: /LASTLOG <rindiņa>, buferī meklē rindiņu.

en: /LISTDLL, Lists all currenly loaded plugins
lv: /LISTDLL, Parāda visas šobrīd ielādētās iespraudnes

en: /LOAD <file>, loads a Perl script
lv: /LOAD <fails>, ielādē Perl skriptu

en: /LOADDLL <file>, loads a plugin
lv: /LOADDLL <fails>, ielādē papildprogrammu

en: /MDEHOP, Mass deop's all chanhalf-ops in the current channel (needs chanop)
lv: /MDEHOP, Masveidā deop'o visus kanālpus-op'us pašreizējā kanālā (vajag būt kanālop)

en: /MDEOP, Mass deop's all chanops in the current channel (needs chanop)
lv: /MDEOP, Masveidā deop'o visus kanālop'us pašreizējā kanālā (vajag būt kanālop)

en: /MKICK, Mass kicks everyone except you in the current channel (needs chanop)
lv: /MKICK, Masveidā izmet visus, izņemot tevi, pašreizējā kanālā (vajag būt kanālop)

en: /MKICKB, Sets a ban of *@* and mass kicks everyone except you in the current channel (needs chanop)
lv: /MKICKB, Uzstāda izraidījumu uz *@* un masveidā izmet visus, izņemot tevi, pašreizējā kanālā (vajag būt kanālop)

en: /ME <action>, sends the action to the current channel (actions are written in the 3rd person, like /me jumps)
lv: /ME <darbība>, sūta darbību uz pašreizējo kanālu (darbības tiek rakstītas trešajā personā, kā /me smaida)

en: /MSG <nick> <message>, sends a private message
lv: /MSG <segvārds> <ziņa>, sūta privātu ziņu

en: /NAMES, Lists the nicks on the current channel
lv: /NAMES, Parāda pašreizējā kanālā esošos segvārdus

en: /NCTCP <nick> <message>, Sends a CTCP notice
lv: /NCTCP <segvārds> <ziņa>, Aizsūta CTCP paziņojumu

en: /NEWSERVER <hostname> [<port>]
lv: /NEWSERVER <resursdators> [<ports>]

en: /NICK <nickname>, sets your nick
lv: /NICK <segvārds>, uzstāda tev segvārdu

en: /NOTICE <nick/channel> <message>, sends a notice. Notices are a type of message that should be auto reacted to
lv: /NOTICE <segvārds/kanāls> <ziņa>, sūta uzmanību piesaistošu ziņu. Uzmanību piesaistošas ziņas ir tādas ziņas, uz kurām vajadzētu automātiski reaģēt

en: /NOTIFY [<nick>], lists your notify list or adds someone to it
lv: /NOTIFY [<segvārds>], parāda tavu paziņojumu sarakstu vai kādu tam pievieno

en: /OP <nick>, gives chanop status to the nick (needs chanop)
lv: /OP <segvārds>, piešķir kanālop statusu segvārdam (vajag būt kanālop)

en: /PART [<channel>] [<reason>], leaves the channel, by default the current one
lv: /PART [<kanāls>] [<iemesls>], pamet kanālu, pēc noklusējuma pašreizējo

en: /PING <nick | channel>, CTCP pings nick or channel
lv: /PING <segvārds | kanāls>, CTCP pingo segvārdu vai kanālu

en: /PKILL <name>, kills the script of the given name
lv: /PKILL <nosaukums>, nokauj doto skriptu

en: /PLIST, lists the current python scripts
lv: /PLIST, parāda pašreizējos python skriptus

en: /PLOAD loads a python script
lv: /PLOAD ielādē python skriptu

en: /QUERY <nick>, opens up a new privmsg window to someone
lv: /QUERY <segvārds>, atver jaunu privpaziņojumu logu ar kādu

en: /QUIT [<reason>], disconnects from the current server
lv: /QUIT [<iemesls>], atslēdzas no pašreizējā servera

en: /QUOTE <text>, sends the text in raw form to the server
lv: /QUOTE <teksts>, sūta tekstu rindas formā serverim

en: /RECONNECT [<host>] [<port>] [<password>], Can be called just as /RECONNECT to reconnect to the current server or with /RECONNECT ALL to reconnect to all the open servers
lv: /RECONNECT [<resursdators>] [<ports>] [<parole>], Var izsaukt arī vienkārši kā /RECONNECT, lai vēlreiz pārslēgtos uz pašreizējo serveri vai ar /RECONNECT ALL, lai vēlreiz pārslēgtos uz visiem atvērtajiem serveriem

en: /RMDLL <dll name>, unloads a plugin
lv: /RMDLL <dll nosaukums>, ieladē papildprogrammu

en: /SAY <text>, sends the text to the object in the current window
lv: /SAY <teksts>, sūta tekstu objektam pašreizējā logā

en: /SCPINFO, Lists some information about current Perl bindings
lv: /SCPINFO, Parāda nedaudz informācijas par pašreizējām Perl kombinācijām

en: /SET <variable> [<value>]
lv: /SET <mainīgais> [<vērtība>]

en: /SERVCHAN <host> <port> <channel>, connects and joins a channel
lv: /SERVCHAN <resursdators> <ports> <kanāls>, pieslēdzas un pievienojas kanālam

en: /TIMER <seconds> <command>
lv: /TIMER <sekundes> <komanda>

en: /TOPIC [<topic>], sets the topic if one is given, else shows the current topic
lv: /TOPIC [<temats>], uzstāda tematu, ja tāds ir dots, savādāk parāda pašreizējo tematu

en: /UNIGNORE <mask> [QUIET]
lv: /UNIGNORE <maska> [QUIET]

en: /UNLOADALL, Unloads all perl scripts
lv: /UNLOADALL, Ielādē visus perl skriptus

en: /WALLCHOP <message>, sends the message to all chanops on the current channel
lv: /WALLCHOP <ziņa>, aizsūta ziņu visiem pašreizējā kanāla kanālopiem

en: /WALLCHAN <message>, writes the message to all channels
lv: /WALLCHAN <ziņa>, raksta ziņu visiem kanāliem

en: /VOICE <nick>, gives voice status to someone (needs chanop)
lv: /VOICE <segvārds>, piešķir kādam balss statusu (vajag būt kanālop)

en: Usage:
lv: Lietošana:

en: 
    No help available on that command.
lv: 
    Šādai komandai palīdzība nav pieejama.

en: No such command.
lv: Nav tādas komandas.

en: I need /bin/sh to run!
lv: Lai darbotos, man vajag /bin/sh!

en: 
    Commands Available:
lv: 
    Pieejamās Kommands:

en: 
    
    Type /HELP <command> for more information, or /HELP -l
lv: 
    
    Raksti /HELP <komanda> papildus informācijai, vai /HELP -l

en: User defined commands:
lv: Lietotāja definētās komandas:

en: Unknown arg '%s' ignored.
lv: Nezināmais arguments '%s' ignorēts.

en: Error compiling script
lv: Kļūda komilējot skriptu

en: Error Loading file
lv: Kļūda Lādējot failu

en: Perl scripting not available in this compilation.
lv: Perl skripti nav pieejami šajā kompilācijā.

en: Bad arguments for user command.
lv: Slikti argumenti lietotāja komandai.

en: Too many recursive usercommands, aborting.
lv: Pārāk daudz rekursīvu pietotājkomandu, pārtraucu

en: Unknown Command. Try /help
lv: Nezināma Komanda.  Pamēģini /help

en: Registered Scripts:
lv: Reģistrētie Skripti:

en: Inbound Handlers:
lv: Iekšrobežas Noteicēji:

en: Command Handlers:
lv: Komandu Noteicēji:

en: Print Handlers:
lv: Drukas Noteicēji:

en: **** ENDING LOGGING AT %s
lv: **** BEIDZU IEGRĀMATOŠANU IEKŠ %s

en: **** BEGIN LOGGING AT %s
lv: **** SĀKU IEGRĀMATOŠANU IEKŠ %s

en: The nick of the joining person
lv: Pievienojušās personas segvārds

en: The channel being joined
lv: Kanāls, kuram pievienojas

en: The host of the person
lv: Personas resursdators

en: Nickname
lv: Segvārds

en: The action
lv: Darbība

en: The text
lv: Teksts

en: Mode char
lv: Režīma burts

en: The message
lv: Ziņa

en: Old nickname
lv: Vecais segvārds

en: New nickname
lv: Jauns segvārds

en: Nick of person who changed the topic
lv: Personas segvārds, kura izmainīja tematu

en: Topic
lv: Temats

en: Channel
lv: Kanāls

en: The nickname of the kicker
lv: Izmetēja segvārds

en: The person being kicked
lv: Persona, kuru izmeta

en: The channel
lv: Kanāls

en: The reason
lv: Iemesls

en: The nick of the person leaving
lv: Personas segvārds, kura pamet

en: The time
lv: Laiks

en: The creator
lv: Veidotājs

en: Nick
lv: Segvārds

en: Reason
lv: Iemesls

en: Host
lv: Resursdators

en: Who it's from
lv: No kā tas ir

en: The time in x.x format (see below)
lv: Laiks x.x formātā (skaties zemāk)

en: The Channel it's going to
lv: Kanāls gatavojas

en: The sound
lv: Skaņa

en: The nick of the person
lv: Personas segvārds

en: The CTCP event
lv: CTCP notikums

en: The nick of the person who set the key
lv: Personas segvārds, kura uzstādīja atslēgu

en: The key
lv: Atslēga

en: The nick of the person who set the limit
lv: Personas segvārds, kura uzstādīja limitu

en: The limit
lv: Limits

en: The nick of the person who has been op'ed
lv: Personas segvārds, kuru op'oja

en: The nick of the person who has been halfop'ed
lv: Personas segvārds, kuru pus-op'oja

en: The nick of the person who has been voice'ed
lv: Personas segvārds, kurai iedeva balsi

en: The nick of the person who did the banning
lv: Personas segvārds, kura izraidīja

en: The ban mask
lv: Izraidījuma maska

en: The nick who removed the key
lv: Segvārds, kurš noņēma atslēgu

en: The nick who removed the limit
lv: Segvārds, kurš noņēma limitu

en: The nick of the person of did the deop'ing
lv: Personas segvārds, kura deop'oja

en: The nick of the person who has been deop'ed
lv: Personas segvārds, kuru deop'oja

en: The nick of the person of did the dehalfop'ing
lv: Personas segvārds, kura pus-op'oja

en: The nick of the person who has been dehalfop'ed
lv: Personas segvārds, kuru pus-op'oja

en: The nick of the person of did the devoice'ing
lv: Personas segvārds, kura noņēma balsi

en: The nick of the person who has been devoice'ed
lv: Personas segvārds, kurai noņēma balsi

en: The nick of the person of did the unban'ing
lv: Personas segvārds, kura noņēma izraidījumu

en: The nick of the person who did the exempt
lv: Personas segvārds, kura atbrīvoja

en: The exempt mask
lv: Atbrīvošanas maska

en: The nick of the person removed the exempt
lv: Personas segvārds, kura noņēma atbrīvojumu

en: The nick of the person who did the invite
lv: Personas segvārds, kura ielūdza

en: The invite mask
lv: Ielūguma maska

en: The nick of the person removed the invite
lv: Personas segvārds, kura noņēma ielūgumu

en: The nick of the person setting the mode
lv: Personas segvārds, kura uzstadīja režīmu

en: The mode's sign (+/-)
lv: Režīma zīme (+/-)

en: The mode letter
lv: Režīma burts

en: The channel it's being set on
lv: Kanāls, kuram tas tika uzstādīts

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Channel Membership/"is an IRC operator"
lv: Kanāla Piederība/"ir IRC operātors"

en: Server Information
lv: Serva Informācija

en: Idle time
lv: Dīkstāves laiks

en: Signon time
lv: Ierašanās laiks

en: Away reason
lv: Prombūtnes iemesls

en: Channel Name
lv: Kanāla Nosaukums

en: Text
lv: Teksts

en: Nick of person who invited you
lv: Personas segvārds, kura tevi ielūdza

en: Server Name
lv: Resursdatora Vārds

en: Users
lv: Lietotāji

en: Nickname in use
lv: Segvārds jau lietošanā

en: Nick being tried
lv: Mēģināmais segvārds

en: Error String
lv: Kļūdas Rinda

en: Port
lv: Ports

en: Channel name
lv: Kanāla nosaukums

en: Modes string
lv: Režīma rinda

en: IP address
lv: IP adrese

en: port
lv: ports

en: DCC Type
lv: DCC Tips

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Destination filename
lv: Turpmākais faila nosaukums

en: Error string
lv: Kļūdas rinda

en: {to|from}
lv: {uz|no}

en: DCC type
lv: DCC tips

en: Position
lv: Pozīcija

en: Size
lv: Izmērs

en: DCC String
lv: DCC Rinda

en: Number of notify items
lv: Paziņojamo priekšmetu skaits

en: Servername
lv: Servervārds:

en: Old Filename
lv: Vecais fiala nosaukums

en: New Filename
lv: Jaunais Faila Nosaukums

en: Receiver
lv: Saņēmējs

en: Message
lv: Ziņojums

en: Hostmask
lv: Resursdatora maska

en: Priv Yes/No
lv: Priv Jā/Nē

en: Noti Yes/No
lv: Paziņ Jā/Nē

en: Chan Yes/No
lv: Kanal Jā/Nē

en: Ctcp Yes/No
lv: Ctcp Jā/Nē

en: Invi Yes/No
lv: Ielūg Jā/Nē

en: Unig Yes/No
lv: Neign Jā/Nē

en: Hostname
lv: Resursdatora vārds

en: The Packet
lv: Pakete

en: Number of messages
lv: Ziņu skaits

en: Bytes in mailbox
lv: Baiti pastkastē

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Nick of person who have been invited
lv: Personas segvārds, kura tikusi ielūgta

en: Banmask
lv: Izraidījuma maska

en: Who set the ban
lv: Kurš uzstādīja izraidījumu

en: Ban time
lv: Izraidījuma laiks

en: -%C10-%C11>%O$t%B$1%B %C14(%C10$3%C14)%C has joined $2
lv: -%C10-%C11>%O$t%B$1%B %C14(%C10$3%C14)%C pievienojās $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 is now known as $2
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 tagad ir pazīstams kā $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 has changed the topic to: $2%O
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 nomainīja tematu uz: $2%O

en: -%C10-%C11-%O$tTopic for %C11$1%C is %C11$2%O
lv: -%C10-%C11-%O$tTemats priekš %C11$1%C ir %C11$2%O

en: <%C10-%C11-%O$t$1 has kicked $2 from $3 ($4%O)
lv: <%C10-%C11-%O$t$1 izmeta $2 no $3 ($4%O)

en: <%C10-%C11-%O$t$1 %C14(%O$2%C14)%C has left $3
lv: <%C10-%C11-%O$t$1 %C14(%O$2%C14)%C pameta $3

en: -%C10-%C11-%O$tChannel $1 created on $2
lv: -%C10-%C11-%O$tKanāls $1 izveidots $2

en: -%C10-%C11-%O$tTopic for %C11$1%C set by %C11$2%C at %C11$3%O
lv: -%C10-%C11-%O$tTematu priekš %C11$1%C uzstādīja %C11$2%C plkst. %C11$3%O

en: <%C10-%C11-%O$t$1 has quit %C14(%O$2%O%C14)%O
lv: <%C10-%C11-%O$t$1 izgāja %C14(%O$2%O%C14)%O

en: -%C10-%C11-%O$tPing reply from $1 : $2 second(s)
lv: -%C10-%C11-%O$tPing atbilde no $1 : $2 sekunde(s)

en: -%C10-%C11>%O$t%BYou%B are now talking on %C11$2%O
lv: -%C10-%C11>%O$t%BTu%B tagad runā iekš %C11$2%O

en: -%C10-%C11-%O$tYou are now known as $2
lv: -%C10-%C11-%O$tTu tagad esi zināms kā $2

en: -%C10-%C11-%O$tYou have been kicked from $2 by $3 ($4%O)
lv: -%C10-%C11-%O$tTevi izmeta $3 no $2 ($4%O)

en: -%C10-%C11-%O$tYou have left channel $3
lv: -%C10-%C11-%O$tTu aizgāji no kanāla $3

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a CTCP Sound $1 from $2
lv: -%C10-%C11-%O$tSaņemta CTCP Skaņa $1 no $2

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a CTCP $1 from $2
lv: -%C10-%C11-%O$tSaņemts CTCP $1 no $2

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a CTCP $1 from $2 (to $3)
lv: -%C10-%C11-%O$tSaņemts CTCP $1 no $2 (uz $3)

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets channel keyword to $2
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 iestata kanāla atslēgvārdu uz $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets channel limit to $2
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 iestata kanāla limitu līdz $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 gives channel half-operator status to $2
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 iedod kanāla pus-operātora statusu $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 gives channel operator status to $2
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 iedod kanāla operātora statusu $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 gives voice to $2
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 iedod balsi $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets ban on $2
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 uzstāda izraidījumu uz $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes channel keyword
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 noņem kanāla atslēgvārdu

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes user limit
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 noņem lietotāju limitu

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes channel half-operator status from $2
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 noņem kanāla pus-operātora statusu $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes channel operator status from $2
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 noņem kanāla operātora statusu $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes voice from $2
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 noņem balsi no $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes ban on $2
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 noņem izraidījumu $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets exempt on $2
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 uzstāda atbrīvošanu $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes exempt on $2
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 noņem atbrīvošanu $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets invite on $2
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 uzstāda ielūgumu uz $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes invite on $2
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 noņem ielūgumu no $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets mode $2$3 $4
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 uzstāda režīmu $2$3 $4

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O idle %C11$2%O
lv: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O dīkstāvē %C11$2%O

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O idle %C11$2%O, signon: %C11$3%O
lv: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O dīkstāvē %C11$2%O, ieradās: %C11$3%O

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %Cis away %C14(%O$2%O%C14)
lv: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %Cir projām %C14(%O$2%O%C14)

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %CEnd of WHOIS list.
lv: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %CWHOIS saraksta beigas.

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(User limit reached).
lv: -%C10-%C11-%O$tNevar pievienoties%C11 %B$1 %O(Sasniegts lietotāju limits).

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(You are banned).
lv: -%C10-%C11-%O$tNevar pievienoties%C11 %B$1 %O(Tu esi izraidīts).

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(Channel is invite only).
lv: -%C10-%C11-%O$tNevar pievienoties%C11 %B$1 %O(Kanālā tikai ar ielūgumiem).

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(Requires keyword).
lv: -%C10-%C11-%O$tNevar pievienoties%C11 %B$1 %O(Nepieciešams atslēgvārds).

en: -%C10-%C11-%O$tMOTD Skipped.
lv: -%C10-%C11-%O$tMOTD Izlaists.

en: -%C10-%C11-%O$tYou have been invited to %C11$1%C by %C11$2%C (%C11$3%C)
lv: -%C10-%C11-%O$tTevi ielūdza %C11$2%C uz %C11$1%C (%C11$3%C)

en: -%C10-%C11-%O$t%C11Users on $1:%C $2
lv: -%C10-%C11-%O$t%C11Lietotāji iekš $1:%C $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 already in use. Retrying with $2..
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 jau lietošanā. Mēģinu ar $2..

en: -%C10-%C11-%O$tNickname already in use. Use /NICK to try another.
lv: -%C10-%C11-%O$tSegvārds jau lietošanā. Lieto /NICK, lai mēģinātu kādu citu.

en: -%C10-%C11-%O$tUnknown host. Maybe you misspelled it?
lv: -%C10-%C11-%O$tNezināms resursdators. Varbūt tu kļūdījies rakstot tā nosaukumu?

en: -%C10-%C11-%O$tConnection failed. Error: $1
lv: -%C10-%C11-%O$tSavienojums neizdevās. Kļūda: $1

en: -%C10-%C11-%O$tConnecting to %C11$1 %C14(%C11$2%C14)%C port %C11$3%C..
lv: -%C10-%C11-%O$tSlēdzos klāt %C11$1 %C14(%C11$2%C14)%C ports %C11$3%C..

en: -%C10-%C11-%O$tConnected. Now logging in..
lv: -%C10-%C11-%O$tPieslēdzos. Tagad logojos iekšā..

en: -%C10-%C11-%O$tStopped previous connection attempt (pid=$1)
lv: -%C10-%C11-%O$tApstādīnāju iepriekšējo pieslēgšanās mēģinājumu (pid=$1)

en: -%C10-%C11-%O$tDisconnected ($1).
lv: -%C10-%C11-%O$tAtslēdzos ($1).

en: -%C10-%C11-%O$tNo such DCC.
lv: -%C10-%C11-%O$tNav tāda DCC.

en: -%C10-%C11-%O$t$1 deleted from notify list.
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 izdzēsts no paziņojumu saraksta.

en: -%C10-%C11-%O$t$1 added to notify list.
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 pievienots paziņojumu sarakstam.

en: -%C10-%C11-%O$tChannel $1 modes: $2
lv: -%C10-%C11-%O$tKanāls $1 režīmi: $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets modes%B %C14[%O$2%B%C14]%O
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 uzstāda režīmus%B %C14[%O$2%B%C14]%O

en: -%C10-%C11-%O$tYou have been killed by $1 ($2%O)
lv: -%C10-%C11-%O$tTevi nogalināja $1 ($2%O)

en: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Cto %C11$3 %Cstalled - aborting.
lv: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Cuz %C11$3 %Capstājies - izbeidzu.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Cto %C11$3 %Ctimed out - aborting.
lv: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Cpriekš %C11$3 %Ctaimauts - pārtraucu.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT failed. Connection to $1 %C14[%O$2:$3%C14]%O lost.
lv: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT neizdevās. Savienojums ar $1 %C14[%O$2:$3%C14]%O pazuda.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV: Cannot open $1 for writing - aborting.
lv: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV: Nevaru atvērt $1 rakstīšanai - pārtraucu.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV $1 ($2) failed. Connection to $3 lost.
lv: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV $1 ($2) neizdevās. Savienojums ar $3 pazuda.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV %C11$1%O from %C11$3%O complete %C14[%C11$4%O cps%C14]%O.
lv: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV %C11$1%O no %C11$3%O pabeigts %C14[%C11$4%O cps%C14]%O.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 connect attempt to %C11$2%O failed (err=$3).
lv: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 pieslēgšanās mēģinājums uz %C11$2%O neizdevās (err=$3).

en: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 connection established $4 %C11$2 %C14[%O$3%C14]%O
lv: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 savienojums izveidots $4 %C11$2 %C14[%O$3%C14]%O

en: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND %C11$1%O failed. Connection to %C11$2%O lost.
lv: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND %C11$1%O neizdevās. Savienojums ar %C11$2%O pazuda.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND %C11$1%O to %C11$2%O complete %C14[%C11$3%O cps%C14]%O.
lv: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND %C11$1%O priekš %C11$2%O pabeigts %C14[%C11$3%O cps%C14]%O.

en: -%C10-%C11-%O$tOffering %C11$1 %Cto %C11$2%O
lv: -%C10-%C11-%O$tPiedāvāju %C11$1 %C priekš %C11$2%O

en: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Cto %C11$3 %Caborted.
lv: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Cpriekš %C11$3 %Cpārtraukts.

en: -%C10-%C11-%O$tNo such DCC offer.
lv: -%C10-%C11-%O$tNav tāda DCC piedāvājuma.

en: -%C10-%C11-%O$tAlready offering CHAT to $1
lv: -%C10-%C11-%O$tJau piedāvāju CHAT priekš $1

en: -%C10-%C11-%O$tOffering DCC CHAT to $1
lv: -%C10-%C11-%O$tPiedāvāju DCC CHAT priekš $1

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a DCC CHAT offer from $1
lv: -%C10-%C11-%O$tSaņemts DCC CHAT piedāvājums no $1

en: -%C10-%C11-%O$t%C11$1 %Chas requested to resume %C11$2 %Cfrom %C11$3%C.
lv: -%C10-%C11-%O$t%C11$1 %Cir pieprasījis atsākt %C11$2 %Cno %C11$3%C.

en: -%C10-%C11-%O$t%C11$1 %Chas offered %C11$2 %C(%C11$3 %Cbytes)
lv: -%C10-%C11-%O$t%C11$1 %Cpiedāvāja %C11$2 %C(%C11$3 %Cbaiti)

en: -%C10-%C11-%O$tReceived '$1%O' from $2
lv: -%C10-%C11-%O$tSaņemts '$1%O' no $2

en: -%C10-%C11-%O$tNotify: $1 is online ($2).
lv: -%C10-%C11-%O$tPaziņojums: $1 ir tiešsaitē ($2).

en: -%C10-%C11-%O$t$1 users in notify list.
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 lietotāji paziņojumu sarakstā.

en: -%C10-%C11-%O$tNotify list is empty.
lv: -%C10-%C11-%O$tPaziņojumu saraksts ir tukšs.

en: -%C10-%C11-%O$tNo process is currently running
lv: -%C10-%C11-%O$tNeviens process pašreiz nav palaists

en: -%C10-%C11-%O$tA process is already running
lv: -%C10-%C11-%O$tProcess ir jau palaists

en: -%C10-%C11-%O$tLooking up %C11$1%C..
lv: -%C10-%C11-%O$tMeklējam %C11$1%C..

en: -%C10-%C11-%O$tConnected.
lv: -%C10-%C11-%O$tPieslēdzies.

en: -%C10-%C11-%O$tFound your IP: [$1]
lv: -%C10-%C11-%O$tAtradu tavu IP: [$1]

en: -%C10-%C11-%O$tThe file %C11$1%C already exists, saving it as %C11$2%O instead.
lv: -%C10-%C11-%O$tFails %C11$1%C jau eksistē, saglabāju to kā %C11$2%O tik un tā.

en: %C08,02 Hostmask             PRIV NOTI CHAN CTCP INVI UNIG %O
lv: %C08,02 Resursdators             PRIV PAZI KANA CTCP IELŪ NEIG %O

en: %O%C11$1%O added to ignore list.
lv: %O%C11$1%O pievienots ignorējamo sarakstam.

en: %O%C11$1%O removed from ignore list.
lv: %O%C11$1%O izņemts no ignorējamo saraksta.

en: -%C10-%C11-%O$tLooking up IP number for%C11 $1%O..
lv: -%C10-%C11-%O$tMeklēju IP numuru priekš%C11 $1%O..

en:   Ignore list is empty.
lv:   Ignorējamo saraksts ir tukšs.

en: Ignore on %C11$1%O changed.
lv: Ignorēšana %C11$1%O ir mainījusies.

en: -%C10-%C11-%O$tNotify: $1 is offline ($2).
lv: -%C10-%C11-%O$tPaziņojums: $1 nav tiešsaitē ($2).

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a malformed DCC request from %C11$1%O.
lv: -%C10-%C11-%O$tSaņemts nepareizi veidots DCC pieprasījums no %C11$1%O.

en: -%C10-%C11-%O$tContents of packet: "$1%O".
lv: -%C10-%C11-%O$tPaketes saturs: "$1%O".

en: <%C10-%C11-%O$t$1 %C14(%O$2%C14)%C has left $3 %C14(%O$4%C14)%O
lv: <%C10-%C11-%O$t$1 %C14(%O$2%C14)%C pameta $3 %C14(%O$4%C14)%O

en: -%C10-%C11-%O$tYou have left channel $3 %C14(%O$4%C14)%O
lv: -%C10-%C11-%O$tTu pameti kanālu $3 %C14(%O$4%C14)%O

en: -%C3-%C9-%O$tYou have new mail ($1 messages, $2 bytes total).
lv: -%C3-%C9-%O$tTev pienācis jauns pasts ($1 ziņas, $2 baiti pavisam).

en: -%C10-%C11-%O$tNo ping reply for $1 seconds, disconnecting.
lv: -%C10-%C11-%O$tNav ping atbildes $1 sekundes, atslēdzos.

en: -%C10-%C11-%O$tYou're inviting %C11$1%C to %C11$2%C (%C11$3%C)
lv: -%C10-%C11-%O$tTu ielūdz %C11$1%C uz %C11$2%C (%C11$3%C)

en: -%C10-%C11-%O$t$1 Banlist: %C3$4 %C4$2 %C5$3%O
lv: -%C10-%C11-%O$t$1 Izraidsaraksts: %C3$4 %C4$2 %C5$3%O

en: %UChannel          Users   Topic%O
lv: %UKanāls         Lietotāji   Temats%O

en: %C08,02 %B-- Notify List --------------- %O
lv: %C08,02 %B-- Paziņojumu Saraksts ------- %O

en: %C8,2 Type  To/From    Status  Size    Pos     File    %O%010%B%C9--------------------------------------------------%O
lv: %C8,2 Tips  Uz/No    Statuss  Lielums    Pos     Fails    %O%010%B%C9--------------------------------------------------%O

en: Error parsing event %s.
    Loading default
lv: Kļūda analizējot notikumu %s.
    Lādēju noklusēto

en: Remote host closed socket
lv: Attālinātais resursdators aizvēra ligzdu

en: Connection refused
lv: Savienojums atteikts

en: No route to host
lv: Nav maršruta uz resursdatoru

en: Connection timed out
lv: Savinojuma taimauts

en: Cannot assign that address
lv: Nevar piešķirt to adresi

en: Connection reset by peer
lv: Savienojuma pārtraukums

en: Andorra
lv: Andora

en: United Arab Emirates
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

en: Afghanistan
lv: Afganistāna

en: Antigua and Barbuda
lv: Antigva un Barbuda

en: Anguilla
lv: Angilja

en: Albania
lv: Albānija

en: Armenia
lv: Armēnija

en: Netherlands Antilles
lv: Nīderlandes Antiļas

en: Antarctica
lv: Antarktika

en: Argentina
lv: Argentīna

en: American Samoa
lv: Amērikas Samoa

en: Austria
lv: Austrija

en: Australia
lv: Austrālija

en: Azerbaijan
lv: Azerbaidžāna

en: Bosnia and Herzegovina
lv: Bosnija un Hercogovina

en: Barbados
lv: Barbadosa

en: Bangladesh
lv: Bangladeša

en: Belgium
lv: Beļģija

en: Burkina Faso
lv: Burkinafaso

en: Bulgaria
lv: Bulgārija

en: Bahrain
lv: Bahreina

en: Benin
lv: Benina

en: Brunei Darussalam
lv: Bruneja

en: Bolivia
lv: Bolīvija

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: Bhutan
lv: Butāna

en: Bouvet Island
lv: Bovetu salas

en: Botswana
lv: Botsvāna

en: Belarus
lv: Baltkrievija

en: Belize
lv: Beliza

en: Canada
lv: Kanāda

en: Cocos Islands
lv: Kokosu salas

en: Central African Republic
lv: Centrālāfrikas Republika

en: Congo
lv: Kongo

en: Switzerland
lv: Šveice

en: Cote D'ivoire
lv: Kotdivuāra

en: Cook Islands
lv: Kuka salas

en: Chile
lv: Čīle

en: Cameroon
lv: Kamerūna

en: China
lv: Ķīna

en: Colombia
lv: Kolumbija

en: Costa Rica
lv: Kostarika

en: Former Czechoslovakia
lv: Bijusī Čehoslovākija

en: Cuba
lv: Kuba

en: Cape Verde
lv: Kapoverde

en: Christmas Island
lv: Ziemassvētku Salas

en: Cyprus
lv: Kipra

en: Czech Republic
lv: Čehija

en: Germany
lv: Vācija

en: Djibouti
lv: Džibutija

en: Denmark
lv: Dānija

en: Dominica
lv: Dominika

en: Dominican Republic
lv: Domenicānas Republika

en: Algeria
lv: Alžīrija

en: Ecuador
lv: Ekvadora

en: Estonia
lv: Igaunija

en: Egypt
lv: Ēģipte

en: Western Sahara
lv: Rietumsahāra

en: Eritrea
lv: Eritreja

en: Spain
lv: Spānija

en: Ethiopia
lv: Etiopija

en: Finland
lv: Somija

en: Fiji
lv: Fidži

en: Falkland Islands
lv: Folklenda salas

en: Micronesia
lv: Mikronēzija

en: Faroe Islands
lv: Farēru salas

en: France
lv: Francija

en: France, Metropolitan
lv: Francija, Galvaspilsēta

en: Gabon
lv: Gabona

en: Great Britain
lv: Lielbritānija

en: Georgia
lv: Džordžija

en: French Guiana
lv: Franču Gviāna

en: British Channel Isles
lv: Britu Kanāla salas

en: Ghana
lv: Gana

en: Gibraltar
lv: Gibraltārs

en: Greenland
lv: Grenlande

en: Gambia
lv: Gambija

en: Guinea
lv: Gvineja

en: Guadeloupe
lv: Gvadelupa

en: Equatorial Guinea
lv: Ekvatoriālā Gvineja

en: Greece
lv: Grieķija

en: S. Georgia and S. Sandwich Isles.
lv: Svētā Džordžija un Svētā Sendvidža salas.

en: Guatemala
lv: Gvatemala

en: Guam
lv: Guama

en: Guinea-Bissau
lv: Gvineja-Bisava

en: Guyana
lv: Gajāna

en: Hong Kong
lv: Hongkonga

en: Heard and McDonald Islands
lv: Herda un Makdonalda salas

en: Honduras
lv: Hondurasa

en: Croatia
lv: Horvātija

en: Hungary
lv: Ungārija

en: Indonesia
lv: Indonēzija

en: Ireland
lv: Īrija

en: Israel
lv: Izraēla

en: India
lv: Indija

en: British Indian Ocean Territory
lv: Britu Indija okeāna teritorija

en: Iraq
lv: Irāka

en: Iran
lv: Irāna

en: Iceland
lv: Islande

en: Italy
lv: Itālija

en: Jamaica
lv: Jamaika

en: Jordan
lv: Jordānija

en: Japan
lv: Japāna

en: Kenya
lv: Kenija

en: Kyrgyzstan
lv: Kirgizstāna

en: Cambodia
lv: Kambodža

en: Comoros
lv: Komoros salas

en: St. Kitts and Nevis
lv: Svētā Kita un Nevis salas

en: North Korea
lv: Ziemeļkoreja

en: South Korea
lv: Dienvidkoreja

en: Kuwait
lv: Kuveita

en: Cayman Islands
lv: Kaimanu salas

en: Kazakhstan
lv: Kazahstāna

en: Laos
lv: Laosa

en: Lebanon
lv: Libāna

en: Saint Lucia
lv: Sentlūsija

en: Liechtenstein
lv: Lihtenšteina

en: Sri Lanka
lv: Šrilanka

en: Liberia
lv: Libērija

en: Lesotho
lv: Lesoto

en: Lithuania
lv: Lietuva

en: Luxembourg
lv: Luksemburga

en: Latvia
lv: Latvija

en: Libya
lv: Libāna

en: Morocco
lv: Maroko

en: Monaco
lv: Monako

en: Moldova
lv: Moldāvija

en: Madagascar
lv: Madagaskara

en: Marshall Islands
lv: Maršalu Salas

en: Macedonia
lv: Maķedonija

en: Myanmar
lv: Mjanma

en: Mongolia
lv: Mongolija

en: Macau
lv: Makao

en: Northern Mariana Islands
lv: Ziemeļmarina

en: Martinique
lv: Martinika

en: Mauritania
lv: Mauritānija

en: Montserrat
lv: Montserata

en: Mauritius
lv: Mauritānija

en: Maldives
lv: Maldīvija

en: Malawi
lv: Malāvija

en: Malaysia
lv: Malaizija

en: Mozambique
lv: Mozambika

en: Namibia
lv: Namībija

en: New Caledonia
lv: Jaunkaldonija

en: Niger
lv: Nigēra

en: Norfolk Island
lv: Norfolkas salas

en: Nigeria
lv: Nigērija

en: Nicaragua
lv: Nikaragva

en: Netherlands
lv: Nīderlande

en: Norway
lv: Norvēģija

en: Nepal
lv: Nepāla

en: Neutral Zone
lv: Neitrālā Zona

en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

en: Oman
lv: Omāna

en: French Polynesia
lv: Franču Polinēzija

en: Papua New Guinea
lv: Papua Jaungvineja

en: Philippines
lv: Filipīnas

en: Pakistan
lv: Pakistāna

en: Poland
lv: Polija

en: St. Pierre and Miquelon
lv: Svētā Pjēra un Mikvelona salas

en: Pitcairn
lv: Pitkērna

en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

en: Portugal
lv: Portugāle

en: Paraguay
lv: Paragvaja

en: Qatar
lv: Katara

en: Reunion
lv: Reinjona

en: Romania
lv: Rumānija

en: Russian Federation
lv: Krievijas Federācija

en: Rwanda
lv: Ruanda

en: Saudi Arabia
lv: Saudu Arābija

en: Solomon Islands
lv: Zālamana salas

en: Seychelles
lv: Seišelas

en: Sudan
lv: Sudāna

en: Sweden
lv: Zviedrija

en: Singapore
lv: Singapūra

en: St. Helena
lv: Svētās Helēnas sala

en: Slovenia
lv: Slovēnija

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
lv: Svelbāna un Žana Maijena salas

en: Slovak Republic
lv: Slovākija

en: Sierra Leone
lv: Sjerra Leone

en: Senegal
lv: Senegāla

en: Somalia
lv: Somālija

en: Suriname
lv: Surinama

en: Sao Tome and Principe
lv: Santome un Prinsipi

en: Former USSR
lv: Bijušā PSRS

en: El Salvador
lv: Salvadora

en: Syria
lv: Sīrija

en: Swaziland
lv: Šveice

en: Turks and Caicos Islands
lv: Tērksas un Kaikosas salas

en: Chad
lv: Čada

en: French Southern Territories
lv: Francijas Dienvidu Teritorijas

en: Thailand
lv: Taizeme

en: Tajikistan
lv: Tadžikistāna

en: Turkmenistan
lv: Turkmenistāna

en: Tunisia
lv: Tunisija

en: East Timor
lv: Austrumtimora

en: Turkey
lv: Turcija

en: Trinidad and Tobago
lv: Trinidada un Tobago

en: Taiwan
lv: Taivāna

en: Tanzania
lv: Tanzānija

en: Ukraine
lv: Ukraina

en: United Kingdom
lv: Apvienotā Karaliste

en: US Minor Outlying Islands
lv: ASV Mazās Pieguļošās Salas

en: United States of America
lv: Amērikas Savienotās Valstis

en: Uruguay
lv: Urugvaja

en: Uzbekistan
lv: Uzbekistāna

en: Vatican City State
lv: Vatikānas Pilsētvalsts

en: St. Vincent and the grenadines
lv: Svētā Vincenta salas

en: Venezuela
lv: Venecuēla

en: British Virgin Islands
lv: Britu Virdžīnu Salas

en: US Virgin Islands
lv: ASV Virdžīnu Salas

en: Vietnam
lv: Vjetnama

en: Wallis and Futuna Islands
lv: Volisa un Futuna salas

en: Yemen
lv: Jemena

en: Mayotte
lv: Majota

en: Yugoslavia
lv: Dienvidslāvija

en: South Africa
lv: Dienvidāfrija

en: Zambia
lv: Zambija

en: Zaire
lv: Zaira

en: Zimbabwe
lv: Zimbabve

en: Internic Commercial
lv: Starptautiskā Komercsabiedrība

en: Educational Institution
lv: Mācību Iestāde

en: Government
lv: Valdība

en: International
lv: Starptautisks

en: Military
lv: Militārs

en: Internic Network
lv: Starptautiskais Tīkls

en: Internic Non-Profit Organization
lv: Starptautiska Bezpeļņas Organizācija

en: Old School ARPAnet
lv: Vecās Skolas ARPAnet

en: Nato Fiel
lv: Nato Lauks

en: United States Medical
lv: Apvienoto Valstu Medicīnas

en: Reverse DNS
lv: Reverss DNS

en: Unknown
lv: Nezināms

en: An IRC Client for UNIX.
    
    This binary was compiled on
lv: IRC Klients priekš UNIX.
    
    Šis binārais tika kompilēts uz

en: About X-Chat
lv: Par X-Chat

en: Ascii Chart
lv: Ascii Tabula

en: User and Channel Statistics: %d/%d Users on %d/%d Channels
lv: Lietotāju un Kanālu Statistika: %d/%d Lietotāji %d/%d Kanālos

en: I can't save an empty list!
lv: Nevaru saglabāt tukšu sarakstu!

en: Select an output filename
lv: Izvēlies izvades failavārdu

en: X-Chat: Channel List (%s)
lv: X-Chat: Kanālu Saraksts (%s)

en: List display options:
lv: Parādīt displeja opcijas:

en: Minimum Users:
lv: Minimums Lietotāju:

en: Maximum Users:
lv: Maksimums Lietotāju:

en: Regex Match:
lv: Regex Atbilstība:

en:  Apply
lv:  Pielietot

en: Refresh the list
lv: Atjaunināt sarakstu

en: Save the list
lv: Saglabāt sarakstu

en: Join Channel
lv: Pievienoties Kanālam

en: Send file to %s
lv: Sūtīt failu %s

en:       File: %s
       To/From: %s
          Size: %d
          Port: %d
     IP Number: %s
    Start Time: %s
lv:         Fails: %s
             Uz/No: %s
            Izmērs: %d
             Ports: %d
         IP Numurs: %s
    Sākšanas Laiks: %s

en: Status
lv: Satuss

en: File
lv: Fails

en: From
lv: No

en: MIME Type
lv: MIME Tips

en: X-Chat: File Receive List
lv: X-Chat: Saņemamo Failu Saraksts

en: Accept
lv: Pieņemt

en: Resume
lv: Turpināt

en: Abort
lv: Pārtraukt

en: Open
lv: Atvērt

en: To
lv: Uz

en: X-Chat: File Send List
lv: X-Chat: Failu Sūtīšanas Saraksts

en: To/From
lv: Uz/No

en: Recv
lv: Saņ

en: Sent
lv: Aizs

en: StartTime
lv: SākšanasLaiks

en: X-Chat: DCC Chat List
lv: X-Chat: DCC Čata Saraksts

en: *NEW*
lv: *JAUNS*

en: EDIT ME
lv: REDIĢĒ MANI

en: Name
lv: Vārds

en: Command
lv: Komanda

en: Move Up
lv: Augšup

en: Move Dn
lv: Lejup

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add New
lv: Pievienot Jaunu

note: 2 MORE "NORMAL" BUTTONS
en: Delete
lv: Dzēst

en: Sort
lv: Kārtot

en: Help
lv: Palīdzība

en: Config dir
lv: Konfigurācijas dir

en: Don't Auto connect
lv: Nepieslēgties automātiski

en: Don't use GNOME Panel
lv: Nelietot GNOMEs Paneli

en: %s %s Options:
    
       --cfgdir <dir> -d	 : use a different config dir
       --noauto       -a	 : don't auto connect
       --version      -v	 : show version information
lv: %s %s Opcijas:
    
       --cfgdir <dir> -d	 : lietot citu config dir
       --noauto       -a	 : nepieslēgties automātiski
       --version      -v	 : parādīt versijas informāciju

en: Cannot open font:
    
    %s
lv: Nevar atvērt fontu:
    
    %s

en: gdk_font_load failed
lv: gdk_fontset_load neizdevās

en: Topic for %s is: %s
lv: Temats %s ir: %s

en: The Run Command action runs the data in Data 1 as if it has been typed into the entry box where you pressed the key sequence. Thus it can contain text (which will be sent to the channel/person), commands or user commands. When run all \n characters in Data 1 are used to deliminate seperate commands so it is possible to run more than one command. If you want a \ in the actual text run then enter \\
lv: Darbība Palaist Komandu palaiž datus iekš Dati 1 tā, it kā tie būtu ierakstīti ieraksta lauciņā, kur tu nospiedi taustiņu secību. Taču tas var arī saturēt tekstu (Kas tiks sūtīts kanālam/personai), komandas vai lietotāja komandas. Kad palaiž, visas \n rakstzīmes iekš Dati 1 tiek lietotas, lai atdalītu atsevišķas komandas, tāpēc ir iespējams palaist vairāk kā vienu komandu. Ja tu gribi panākt \ savā tekstā, tad ievadi \\

en: The Change Page command switches between pages in the notebook. Set Data 1 to the page you want to switch to. If Data 2 is set to anything then the switch will be relative to the current position
lv: Komanda Mainīt Lapu pārslēdzas starp lapām sadaļu režīmā. Iestati Dati 1 uz lapu, uz kuru vēlies pārslēgties. Ja Dati 2 ir iestatīti uz kaut ko, tad pārslēgšanās būs relatīva atkarībā no pašreizējās pozīcijas

en: The Insert in Buffer command will insert the contents of Data 1 into the entry where the key sequence was pressed at the current cursor position
lv: Komanda Ievietot Buferī ievietos Dati 1 saturu ierakstā, kur taustiņi tika nospiesti secībā, konkrētajā kursora pozīcijā

en: The Scroll Page command scrolls the text widget up or down one page. If Data 1 is set to anything the page scrolls up, else it scrolls down
lv: Koamanda Ritināt Lapu ritina teksta vidžetu augšup un lejup pa vienu lapu. Ja Dati 1 ir iestatīti uz kaut ko, lapa ritināsies augšup, citādi tā ritināsies lejup

en: The Set Buffer command sets the entry where the key sequence was entered to the contents of Data 1
lv: Komanda Iestatīt Buferi iestata ierakstu, kur taustiņu secība tika ievadīta atbiltoši Dati 1 saturam

en: The Last Command command sets the entry to contain the last command entered - the same as pressing up in a shell
lv: Komanda Iepriekšējā Komanda iestata rindiņu, lai tā satur iepriekšējo ievadīto komandu - tas pats, kas nospiežot augšup čaulā

en: The Next Command command sets the entry to contain the next command entered - the same as pressing down in a shell
lv: Komanda Nākamā Komanda iestata rindiņu, lai tā satur nākamo ievadīto komandu - tas pats, kas nospiežot lejup čaulā

en: This command changes the text in the entry to finish an incomplete nickname or command. If Data 1 is set then double-tabbing in a string will select the last nick, not the next
lv: Šī komanda maina ieraksta tekstu, lai pabeigtu nepilnu segvārdu vai komandu. Ja Dati 1 ir iestatīti, tad dubult-tabulācija rindiņā izvēlēsies pēdējo segvārdu, nevis nākamo

en: This command scrolls up and down through the list of nicks. If Data 1 is set to anything it will scroll up, else it scrolls down
lv: Šī komanda ritina augšup un lejup pa segvārdu sarakstu. Ja Dati 1 ir iestatīti uz kaut ko, tā ritināsies augšup, citādi tā ritināsies lejup

en: This command checks the last work entered in the entry against the replace list and replaces it if it finds a match
lv: Šī komanda pārbauda pēdējos ievadītos datus pret aizvietojumu sarakstu un aizvieto to, ja atrod atbilstību

en: This command move the front tab left by one
lv: Šī komanda pārvieto priekšpuses sadaļu pa kreisi

en: This command move the front tab right by one
lv: Šī komanda pārvieto priekšpuses sadaļu pa labi

en: Push input line into history but doesn't send to server
lv: Ievietot ievades līniju vēsturē, bet nesūtīt serverim

en: There was an error loading key bindings configuration
lv: Atgadījās kļūda, lādējot taustiņu kombināciju konfigurāciju

en: <none>
lv: <nekas>

en: Key
lv: Taustiņš

en: Action
lv: Darbība

en: X-Chat: Edit Key Bindings
lv: X-Chat: Rediģēt Taustiņu Kombinācijas

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: Data 1
lv: Dati 1

en: Data 2
lv: Dati 2

en: Error opening keys config file
lv: Kļūda atverot taustiņu config failu

en: Unknown keyname %s in key bindings config file
    Load aborted, please fix ~/.xchat/keybindings.conf
lv: Nezināms taustiņvārds %s taustiņu kombināciju konfigurācijas failā
    Ielāde pārtraukta, Lūdzu salabo ~/.xchat/keybindings

en: Unknown action %s in key bindings config file
    Load aborted, Please fix ~/.xchat/keybindings
lv: Nezināma darbība %s taustiņu kombināciju konfigurācijas failā
    Ielāde pārtraukta, Lūdzu salabo ~/.xchat/keybindings

en: Expecting Data line (beginning Dx{:|!}) but got:
    %s
    
    Load aborted, Please fix ~/.xchat/keybindings
lv: Gaidīju Datu līniju (sākums Dx{:|!}), bet saņēmu:
    %s
    
    LIelāde pārtraukta, Lūdzu salabo ~/.xchat/keybindings

en: Cannot write to that file.
lv: Nevar ierakstīt tajā failā.

en: Cannot read that file.
lv: Nevar nolasīt to failu.

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

note: Serverlist copies an existing entry, but not much point to do so here
en: new!new@new.com
lv: jauns!jauns@jauns.com

en: Mask
lv: Maska

en: Private
lv: Privāts

en: Chan
lv: Kanāls

en: Notice
lv: Paziņot

en: Invite
lv: Ielūgt

en: Unignore
lv: Neignorēt

en: X-Chat: Ignore list
lv: X-Chat: Ignorēšanas saraksts

en: Ignore Mask:
lv: Ignorēšanas Maska:

en: Ignore Stats:
lv: Ignorēšānas Statistika:

en: Private:
lv: Privāts:

en: Channel:
lv: Kanāls:

en: Notice:
lv: Paziņojums:

en: Invite:
lv: Ielūgt:

en: New
lv: Jauns

en: The channel topic
lv: Kanāla temats

en: User limit must be a number!
lv: Lietotāju limitam ir jābūt skaitlim!

en: Open Toolbox
lv: Atvērt Rīkjoslu

en: Close Toolbox
lv: Aizvērt Rīkjoslu

en: Beep on messages
lv: Pīkstiens uz ziņām

en: Conf
lv: Konf

en: Conference mode (no join/part msgs)
lv: Konferences režīms (bez pievienošanās/pamešanas ziņām)

en: Color Paste
lv: Krāsas Ievietošana

en: Open ASCII Chart
lv: Atvērt ASCII Tabulu

en: Underline
lv: Pasvītrots

note: wid =
en: Bold
lv: Trekns

note: style = gtk_style_new (); gdk_font_unref (style->font); style->font = font_bold; gdk_font_ref (font_bold); gtk_widget_set_style (GTK_BIN (wid)->child, style); gtk_style_unref (style);
en: Plain Text
lv: Tīrs Teksts

en: Hide/Show Userlist
lv: Slēpt/Parādīt Lietotāju sarakstu

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: User Limit
lv: Lietotāju Limits

en: Ban List
lv: Izraidīto Saraksts

en: Moderated
lv: Apvaldīts

en: Invite Only
lv: Tikai ar ielūgumu

en: Secret
lv: Slepens

en: No outside messages
lv: Bez ārējām ziņām

en: Topic Protection
lv: Temata Aizsardzība

en: Host unknown
lv: Nezināms resursdators

en: User: %s
lv: Lietotājs: %s

en: Country: %s
lv: Valsts: %s

en: Realname: %s
lv: Īstais Vārds: %s

en: Server: %s
lv: Serveris: %s

en: Last Msg: %s
lv: Pēdējā Ziņa: %s

en: Menu Bar
lv: Izvēlnes Josla

en: Topic Bar
lv: Temata Josla

en: User List
lv: Lietotāju Saraksts

en: Part Channel
lv: Atstāt Kanālu

en: Cycle Channel
lv: Ciklēt Kanālā

en: *WARNING*
    Auto accepting DCC to your home directory
    can be dangerous and is exploitable. Eg:
    Someone could send you a .bash_profile
lv: *BRĪDINĀJUMS*
    Automātiski akceptēt DCC uz savu mājas direktoriju
    var būt bīstami un viegli exploitējams. Piem.:
    Kāds var atsūtīt tev .bash_profile

en: Settings saved.
lv: Uzstādījumi saglabāti.

en: Select a Perl script to load
lv: Izvēlies Perl skriptu, kuru ielādēt

en: Select a Plugin to load
lv: Izvēlies Papildprogrammu, kuru ielādēt

en: Select a Python script to load
lv: Izvēlies Python skriptu, kuru ielādēt

en: X-Chat: User Defined Commands
lv: X-Chat: Lietotāja Definētās Komandas

en: X-Chat: Userlist Popup menu
lv: X-Chat: Lietotāju Saraksta Ātrizvēlne..

en: X-Chat: Replace
lv: X-Chat: Aizvietot

en: X-Chat: User menu
lv: X-Chat: Lietotāja izvēlne

en: X-Chat: URL Handlers
lv: X-Chat: URL Noteicēji

en: X-Chat: Userlist buttons
lv: X-Chat: Lietotāju Saraksta Pogas

en: X-Chat: CTCP Replies
lv: X-Chat: CTCP Atbildes

en: Server List..
lv: Serveru Saraksts..

en: New Server Tab..
lv: Jauna Servera Sadaļa..

en: New Server Window..
lv: Jauns Servera Logs..

en: New Channel Tab..
lv: Jauna Kanāla Sadaļa..

en: New Channel Window..
lv: Jauns Kanāla Logs..

en: New Shell Tab..
lv: Jauna Čaulas Sadaļa..

en: Close
lv: Aizvērt

en: Quit
lv: Iziet

en: Channel List Window..
lv: Kanālu Saraksta Logs..

en: File Send Window..
lv: Failu Sūtīšanas Logs..

en: File Receive Window..
lv: Failu Saņemšanas Logs..

en: DCC Chat Window..
lv: DCC Čata Logs

en: Raw Log Window..
lv: Jēldatu Žurnāla Logs..

en: URL Grabber Window..
lv: URL Savācēja Logs..

en: Notify List Window..
lv: Paziņojumu Saraksta Logs..

en: Ban List Window..
lv: Izraidīto Saraksta Logs..

en: Ignore Window..
lv: Ignorējamo Logs..

en: Flush Buffer
lv: Attīrīt Buferi

en: Search Buffer..
lv: Meklēt Buferī..

en: Save Buffer..
lv: Saglabāt Buferi..

en: Invisible
lv: Neredzams

en: Receive Wallops
lv: Saņemt Pērienus

en: Receive Server Notices
lv: Saņemt Servera Paziņojumus

en: Marked Away
lv: Atzīmēt kā Promesošs

en: Auto Rejoin on Kick
lv: Automātiski Pievienoties pie Izmešanas

en: Auto ReConnect to Server
lv: Automātiski Pieslēgties Serverim

en: Never-give-up ReConnect
lv: Nekad nepadoties pie Pieslēgšanās

note: 37
en: Auto Open Dialog Windows
lv: Automātiski Atvērt Dialoga Logus

en: Auto Accept DCC Chat
lv: Automātiski Pieņemt DCC Čatu

en: Auto Accept DCC Send
lv: Automātiski Pieņemt DCC Sūtīšanu

note: 41
en: Setup..
lv: Uzstādījumi..

en: Palette..
lv: Palete..

en: User Commands..
lv: Lietotāja Komandas..

en: CTCP Replies..
lv: CTCP Atbildes..

en: Userlist Buttons..
lv: Lietotāju Saraksta Pogas..

en: Userlist Popup..
lv: Lietotāju Saraksta Ātrizvēlne..

en: Replace Popup..
lv: Apmaināmo Vārdu Ātrizvēlne..

en: URL Handlers..
lv: URL Noteicēji..

en: Edit Event Texts..
lv: Rediģēt Notikumu Tekstus..

note: 51
en: Edit Key Bindings..
lv: Rediģēt Taustiņu Kombinācijas..

en: Reload Settings
lv: Pārlādēt Uzstādījumus

en: Save Settings now
lv: Saglabāt uzstādījumus tūlīt

en: Save Settings on exit
lv: Saglabāt Uzstādījumus pie iziešanas

en: X-Chat Homepage..
lv: X-Chat Mājas lapa..

en: Online Docs..
lv: Tiešsaites Dokumentācija..

en: About X-Chat..
lv: Par X-Chat..

en: Perl Script..
lv: Perl Skriptu..

en: Python Script..
lv: Python Skriptu..

en: Plugin..
lv: Papildprogrammu..

en: Perl List
lv: Perl Saraksts

en: Python List
lv: Python Saraksts

en: Plugin List
lv: Papildprogrammu Saraksts

en: All Perl Scripts
lv: Visus Perl Skriptus

en: All Python Scripts
lv: Visus Python Skriptus

en: All Plugins
lv: Visas Iespraudnes

en: Load
lv: Ielādēt

en: Kill
lv: Nokaut

en: Edit User Menu..
lv: Rediģēt Lietotāja Izvēlni..

en: _Windows
lv: _Logi

en: User _Modes
lv: Lietotāja _Režīmi

en: _Settings
lv: _Uzstādījumi

en: S_cripts & Plugins
lv: S_kripti & Iespraudnes

en: Use_r Menu
lv: Lietotāja _Izvēlne

en: _Help
lv: _Palīdzība

note: 12
en: Windows
lv: Logi

note: 26
en: User Modes
lv: Lietotāja Režīmi

note: 33
en: Auto ReJoin on Kick
lv: Automātiski Pievienoties pie Izmešanas

en: Settings
lv: Uzstādījumi

en: Replace..
lv: Apmainīt..

en: Scripts & Plugins
lv: Skripti & Iespraudnes

en: Load Perl Script..
lv: Ielādēt Perl Skriptu..

en: Unload All Scripts
lv: Izlādēt Visus Skriptus

en: Load Plugin (*.so)..
lv: Ielādēt Papildprogrammu (*.so)..

en: Unload All Plugins
lv: Izlādēt Visas Iespraunes

en: Load Python Script..
lv: Ielādēt Python Skriptu..

en: User Menu
lv: Lietotāja Izvēlne

en: Edit User Menu
lv: Rediģēt Lietotāa Izvēlni

en: Offline
lv: Nav tiešsaitē

en: Never
lv: Nekad

en: Online
lv: Tiešsaite

en: Use the /NOTIFY command to add people to your notify list.
lv: lieto /NOTIFY komandu, lai pievienotu cilvēkus tavam paziņojumu sarakstam.

en: User
lv: Lietotājs

en: Server
lv: Serveris

en: Last Seen
lv: Pēdējoreiz redzēts

en: X-Chat: Notify List
lv: X-Chat: Paziņojumu Saraksts

en: Add
lv: Pievienot

en: Remove
lv: Izņemt

en: Select color
lv: Izvēlies krāsu

en: X-Chat: Palette
lv: X-Chat: Palete

en: Foreground
lv: Priekšpuse

en: Background
lv: Fons

en: Mark Background
lv: Iezīmēts Fons

en: Mark Foreground
lv: Iezīmēts Priekšplāns

en: Color %d
lv: Krāsa %d

en: About...
lv: Pa...

en: No Channel
lv: Nav Kanāla

en: No Server
lv: Nav Servera

en: Is Tab
lv: Ir Sadaļa

en: Is Not Tab
lv: Nav Sadaļa

en: Hide
lv: Paslēpt

en: Show
lv: Parādīt

note: wid = gtk_button_new_with_label (_("De/Link")); gtk_signal_connect (GTK_OBJECT (wid), "clicked", GTK_SIGNAL_FUNC (relink_window), sess); gtk_box_pack_start (GTK_BOX (vbox), wid, 0, 0, 0);
en: Move Here
lv: Pārvietot Šeit

en: View
lv: Skatīt

en: Description
lv: Apraksts

en: X-Chat Plugins
lv: X-Chat Iespraudnes

en: Unload
lv: Ielādēt

en: Save rawlog
lv: Saglabāt jēlžurnālu

en: X-Chat: Rawlog (%s) [alt-s to save]
lv: X-Chat: Jēlžurnāls (%s) [alt-s, lai saglabātu]

en: The window you opened this Search for doesn't exist anymore.
lv: Logs, kuram tu atvēri šo Meklēšanu, vairs neeksistē

en: X-Chat: Search
lv: X-Chat: Meklēšana

en: Find:
lv: Atrast:

en: Find
lv: Meklēt

en: Clear
lv: Attīrīt

en: X-Chat: Edit entry
lv: X-Chat: Rediģēt ierakstu

en: Edit entry:
lv: Rediģēt ierakstu:

en: Name:
lv: Vārds

en: Server:
lv: Serveris:

en: Port:
lv: Ports:

en: Password:
lv: Parole

en: Channels:
lv: Kanāli:

en: Autoconnect
lv: Autopieslēgšanās

en: Use Proxy
lv: Pietot Proksī

en: Use proxy server if one is set in Setup->Proxy Server
lv: Lietot proxy serveri, ja tāds ir uzstādīts iekš Uzstādījumi->Proxy Serveris

en: Use SSL
lv: Lietot SSL

en: Accept invalid cert.
lv: Akceptēt nederīgu sertifikātu.

en: New Server
lv: Jauns Serveris

en: New Group
lv: Jauna Grupa

en: Cannot use "root" as a nickname,
    please change that first.
lv: Nevar lietot "root" kā segvārdu,
    lūdzu nomaini to vispirms.

en: X-Chat: Server List
lv: X-Chat: Serveru Saraksts

note: NICKNAME ETC. boxes
en: User info:
lv: Lietotāja info:

note: nickboxes
en: Nicknames:
lv: Segvārdi:

note: nameboxes
en: Realname:
lv: Īstais Vārds:

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: Connect New
lv: Pieslēgties Tagad

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Skip MOTD
lv: Izlaist MOTD

en: Don't display the message-of-the-day when logging in
lv: Nerādīt dienas paziņojumu pie ieiešanas

en: Show channels
lv: Parādīt kanālus

en: No ServerList on startup
lv: Nerādīt Serveru Sarakstu pie sāknēšanas

en: Browse...
lv: Lūkoties..

en: Choose File
lv: Izvēlies Failu

en: Select Font
lv: Izvēlies Fontu

en: Failed to load translation table.
lv: Neizdevās ielādēt tulkošanas tabulu.

en: The following prefs do not take effect
    immediately, you will have to close the
    window and re-open it:
    
     - Channel Tabs
     - Channel Mode Buttons
     - Userlist Buttons
     - Disable Paned Userlist
     - Notify User color
     - Layout for a vertical panel
     - Auto Indent
lv: Sekojošās izmaiņas neiestājās
    nekavējoties, tev vajadzēs aizvērt
    šo logu un vēlreiz to atvērt:
    
     - Kanāla Sadaļas
     - Kanāla Režīma Pogas
     - Lietotājsaraksta Pogas
     - Paneļa Lietotājsaraksta Deaktivizēšana
     - Paziņojamā Lietotāja krāsa
     - Vertikāla paneļa izkārtojums
     - Automātiska Atkāpe

en: Appearance
lv: Izskats

en: Font:
lv: Fonts:

en: Background Picture:
lv: Fona Attēls:

en: Background XPM:
lv: Fona XPM:

en: Indent Nicks
lv: Nolīdzināt Segvārdus

en: Make nicknames right justified.
lv: Likt segvārdiem būt nolīdzinātiem pa labi

en: Auto Indent
lv: Automātiska Nolīdzināšana

en: Auto adjust the separator bar position as needed.
lv: Automātiski pielregulēt pēc vajadzības atdalītājjoslas pozīciju

en: Draw Separator Bar
lv: Attēlot Atdalītājjoslu

en: Make the separator an actual visible line.
lv: Atdalītāju padarīt par redzamu līniju.

en: Word Wrap
lv: Vārdu Ietīšana

en: Don't split words from one line to the next
lv: Neatdalīt vārdus no vienas līnijas uz nākošo

en: Transparent Background
lv: Caurspīdīgs Fons

en: Make the text box seem see-through
lv: Likt teksta daļai izskatīties caurredzamai

en: Tint Transparency
lv: Toņa Caurspīdīgums

en: Tint the see-through text box to make it darker
lv: Ietonēt caurredzamo daļu, lai padarītu to tumšāku

en: Use a font set
lv: Lietot fontu iestatījumu

en: Tint Setting
lv: Toņa Uzstādījumi

en: Change in realtime
lv: Mainīt reālajā laikā

en: Red:
lv: Sarkans:

en: Green:
lv: Zaļš

en: Blue:
lv: Zils:

en: A-Z, Ops first
lv: A-Z, Opi vispirms

en: Z-A, Ops last
lv: Z-A, Opi pēc tam

en: Unsorted
lv: Nesakārtoti

en: Startup and Shutdown
lv: Sāknēšana un Izslēgšana

en: No Server List On Startup
lv: Neparādīt Serveru Sarakstu Pie Sāknēšanas

en: Don't display the server list on X-Chat startup
lv: Neparādīt serveru sarakstu pie X-Chat sāknēšanas

en: Auto Save URL list
lv: Automātiski Saglabāt URL sarakstu

en: Auto save your URL list when exiting from X-Chat
lv: Automātiski saglabāt URL sarakst, kad iziet no X-Chata

en: Give the User List style
lv: Noteikt Lietotāju Saraksta stilu

en: Show userhost
lv: Parādīt lietotāja resursdatora vārdu

en: Show userhost of users in channel userlist
lv: Parādīt lietotāja resursdatora vārdu tiem lietotājiem, kuri ir kanāla lietotāju sarakstā

en: Enable Paned Userlist
lv: Aktivizēt Regulējamu Lietotāju Sarakstu

en: Use paned user list instead of a fixed width one
lv: Lietot regulējamu lietotāju sarakstu fiksēta vietā

en: Userlist icons
lv: Lietotāju saraksta ikonas

en: Double Click Command:
lv: Dubultklikšķa Komanda:

en: Userlist sorted by:
lv: Lietotāju saraksts kārtots kā:

en: Input Box
lv: ievades Josla

en: Nick Name Completion
lv: Segvārdu Pabeigšana

en: Complete nicknames when a partial one is entered
lv: Pabeigt segvādus, kad ievadīta ir tikai to daļa

en: Old-style Nickname Completion
lv: Vecā stila Segvārdu Pabeigšana

en: Nickname completion is old-style (instead of GNU-style)
lv: Segvārdu pabeigšana ir vecajā stilā (nevis GNU stilā)

en: Give the Input Box style
lv: Noteikt Ievades Joslas stilu

en: Input box gets same style as main text area
lv: Ievades joslai tāds pats stils kā galvenajai teksta daļai

en: Input Box always in focus
lv: Ievades josla vienmēr fokusēta

en: Show nickname
lv: Parādīt segvārdu

en: Show nickname and op/voice icon before the input box
lv: Parādīt segvārdu un op/voice ikonu pie ievades joslas

en: Nickname Completion Character:
lv: Segvārda Pabigšanas Rakstzīme:

en: Character to append to completed nicknames
lv: Rakstzīme, kuru pievienot, lai pabeigtu segvārdus

en: Output Box
lv: Izvades Josla

en: Strip MIRC Color
lv: Izņemt MIRC Krāsu

en: Strip MIRC color codes from text before displaying
lv: Izņemt MIRC krāsu kodus no teksta pirms tā parādīšanas

en: Colored Nicks
lv: Krāsaini Segvārdi

en: Output nicknames in different colors
lv: Izvadīt segvārdus dažādās krāsās

en: Show invites in active window
lv: Parādīt ielūgumus aktīvajā logā

en: Time Stamp All Text
lv: Laika Atzīmes Visam Tekstam

en: Prefix all text with the current time stamp
lv: Pielikt visam tekstam pašreizējā laika atzīmes

en: Filter out BEEPs
lv: Filtrēt BEEPus

en: Remove ^G BEEP codes from text before displaying
lv: Izņemt ^G BEEP kodus no teksta pirms tā parādīšanas

en: Time Stamp Format:
lv: Laika Atzīmes Formāts:

en: Buffer Settings
lv: Bufera Uzstādījumi

en: Text Buffer Size:
lv: Texta Bufera Izmērs:

en: lines (0=Unlimited).
lv: līnijas(0=Neierobežots).

en: Other Settings
lv: Citi Uzstādījumi

en: Kanji locale <=> JIS translation
lv: Kanji lokāle <=> JIS tulkojums

en: Bottom
lv: Lejā

en: Top
lv: Augšā

en: Left
lv: Pa Kreisi

en: Right
lv: Pa Labi

en: Hidden
lv: Paslēpts

en: Off
lv: Izslēgt

en: Progress bar
lv: Progresa josla

en: Info text
lv: Info teksts

en: Both
lv: Abi

en: Buttons
lv: Pogas

en: Channel Mode Buttons
lv: Kanāla Režīma Pogas

en: Show the TNSIPMLK buttons
lv: Parādīt TNSIPMLK pogas

en: User List Buttons
lv: Lietotāju Saraksta Pogas

en: Show the buttons below the user list
lv: Parādīt pogas zem lietotāju saraksta

en: Meters
lv: Mērītāji

en: Lag meter:
lv: Aiztures mērītājs:

en: Throttle meter:
lv: Jaudas mērītājs:

en: Tabs
lv: Sadaļas

en: Tabs Located at:
lv: Sadaļu novietojums

en: Channel Tabs
lv: Kanāla Sadaļas

en: Use tabs for channels instead of separate windows
lv: Llietot sadaļas nevis atsevišķus logus priekš kanāliem

en: Limited Tab Highlighting
lv: Ierobežota Sadaļu Izgaismošana

en: Only highlight channel tabs for channel messages and actions
lv: Izgaismot kanālu sadaļas tikai pie kanāla paziņojumiem un darbībām

en: New Tabs to front
lv: Jaunās Sadaļas Priekšpusē

en: Bring new query/channel tabs to front
lv: Aiznest jaunās pieprasījuma/kanāla sadaļas priekšpusē

en: Private Message Tabs
lv: Privāo Ziņu Sadaļa

en: Use tabs for /query instead of separate windows
lv: Lietot sadaļas nevis atsevišķus logus priekš /query

en: Use a separate tab/window for server messages
lv: Lietot atsevišķu sadaļu/logu priekš servera paziņojumiem

en: Use a separate tab/window for notices and server notices
lv: Lietot atsevišķu sadaļu/logu priekš paziņojumiem un servera paziņojumiem

en: Use tabs for DCC, Ignore, Notify etc windows.
lv: Lietot sadaļas priekš DCC, Ignorēšanas, Paziņošanas un citiem logiem.

en: Window Position
lv: Loga Pozīcija

en: If Left and Top are set to zero, X-Chat will use
    your window manager defaults.
lv: Ja Kreisais un Augša ir uzstādīti kā nulle, X-Chat lietos
    jūsu logu pārvalnieka noklusējumus.

en: Left:
lv: Pa Kreisi:

en: Top:
lv: Augšā:

en: Window Size
lv: Loga Izmēri

en: Width:
lv: Platums:

en: Height:
lv: Augstums:

en: Show Session Tree View
lv: Parādīt sesijas Koka Skatījumu

en: General
lv: Vispārīgi

en: Hide Session on Panelize
lv: Paslēpt Sesiju pie Panelēšanas

en: Hide X-Chat when window moved to the panel
lv: Paslētp X-Chatu, kad logs pārvietots uz panemi

en: Panel Applet
lv: Paneļa Aplets

en: Layout For a Vertical Panel
lv: Verikālā Paneļa Izkārtojums

en: Layout the X-Chat panel applet for a vertical panel
lv: Izkārtot X-Chat paneļa apletu vertikālajam panelim

en: Raw Mode Display
lv: Jēldatu Režīma Displejs

en: Display raw mode changes instead of interpretations
lv: Parādīt jēldatu režīma izmaiņas nevis interpretācijas

en: Beep on Private Messages
lv: Pīkstiens uz Privātām Ziņām

en: Beep when a private message for you is received
lv: Pīkstiens, kad privāts paziņojums

en: Beep on Channel Messages
lv: Pīkstiens uz Kanāla Ziņām

en: Beep when a channel message is received
lv: Pīkstiens, kad tiek saņemts kanāla paziņojums

en: Send /who #chan on join.
lv: Sūtīt /who #kanāls pie pievienošanas

en: Find user information when joining a channel.
lv: Atrast lietotāja informāciju, kad pievienojas kanālam.

en: Perform a periodic mail check.
lv: Izdarīt periodisku pasta pārbaudi

en: Your irc settings
lv: Tavi irc uzstādījumi

en: Quit Message:
lv: Iziešanas Paziņojums

en: Part Message:
lv: Pamešanas Paziņojums

en: These can be a filename relative to ~/.xchat/ to be
    used as a list of random quit or part reasons.
lv: Šeit var tikt lietots faila nosaukums līdzīgi kā ~/.xchat/
    kā gadījumizvēles iziešanas un pamešnas iemeslu saraksts.

en: External Programs
lv: Ārējās Programmas

en: DNS Lookup Program:
lv: DNS apskates programma:

en: Timing
lv: Laiki

en: Auto ReConnect Delay:
lv: Automātiskās Pieslēgšanās Pauzes:

en: seconds.
lv: sekundes.

en: Address
lv: Adrese

en: Hostname / IP Number:
lv: Resursdatora vārds / IP

en: Most people should leave this blank, it's only
    usefull for machines with multiple addresses.
lv: Vairumam cilvēku šis būtu jāatstāj tukšs, tas ir
    noderīgi tikai datoriem ar vairākām adresēm.

en: Public IP Address
lv: Publiskā IP Adrese

en: DCC IP Address:
lv: DCC IP Adrese:

en: You may need to set the DCC IP Address if
    you're behind a NAT router or proxy firewall.
lv: Tev vajadzētu iestatīt DCC IP Adresi, ja tu
    esi aiz NAT maršrutizētāja vai proksī ugunsmūra.

en: Get my IP from Server (for use in DCC Send only)
lv: Dabūt manu IP no Servera (tikai DCC sūtīšanai)

en: For people using a 10.* or 192.168.* IP number.
lv: Cilvēkiem, kuri lieto 10.* vai 192.168.* IP adresi.

en: (Disabled)
lv: (Atslēgts)

en: Proxy Server Hostname:
lv: Proxy Servera Resursdatora Vārds:

en: Proxy Server Port:
lv: Proxy Servera Ports:

en: Proxy Type:
lv: Proxy Tips::

en: Show away once
lv: Parādīt prombūtni vienreiz

en: Only show away messages the first time they're seen
lv: Parādīt prombūtnes paziņojumus tikai pirmo reizi, kad tie ir redzami

en: Announce your away message to the channel(s) you are in
lv: Paziņot tavus prombūtnes ziņojumus kanālā (os), kuros tu atrodies.

en: Your away settings
lv: Jūsu prombūtnes uzstādījumi

en: Away Reason:
lv: Prombūtnes Iemesls:

en: Words to Highlight:
lv: Vārdi, kurus Izgaismot

en: (separate with commas)
lv: (attdali ar komatiem)

en: Logging
lv: Iegrāmatošana

en: Enable logging conversations to disk
lv: Aktivizēt sarunu iegrāmatošanu uz diska

en: Always timestamp logs
lv: Vienmēr pielikt laiku pie žurnāliem

en: Always apply timestamp to disk logs
lv: Vienmēr likt laika atzīmes uz iegrāmatotajiem žurnāliem

en: Log name mask:
lv: Žurnālfaila maska:

en: Generic
lv: Vispārēji

en: Show notifies in active window
lv: Parādīt paziņojumus aktīvajā logā

en: Send /whois
lv: Sūtīt /whois

en: User List Notify Highlighting
lv: Lietotāju Saraksta Paziņojumu Izgaismošana

en: Highlight Notifies
lv: Izgaismot Paziņojumus

en: Highlight notified users in the user list
lv: Izgaismot paziņojamos lietotājus lietotāju sarakstā

en: Notified User Color:
lv: Paziņojamā Lietotāja Krāsa:

en: Notification Timeouts
lv: Paziņojumu Taimauts

en: Notify Check Interval:
lv: Paziņojumu Pārbaudes Intervāls:

en: seconds (0=Disable).
lv: sekundes (0=Deaktivizēt).

en: Enable Character Translation
lv: Aktivizēt Rakstzimju Tulkošanu

en: Translation File:
lv: Tolkotājfails:

en: Use a ircII style translation file.
lv: Lietot iircII stila tulkošanas failu.

en: Auto Open DCC Send Window
lv: Automāiski Atvērt DCC Sūtīšanas Logu

en: Automatically open DCC Send Window
lv: Automāiski Atvērt DCC Sūtīšanas Logu

en: Auto Open DCC Recv Window
lv: Automāiski Atvērt DCC Saņemšanas Logu

en: Automatically open DCC Recv Window
lv: Automāiski Atvērt DCC Saņemšanas Logu

en: Auto Open DCC Chat Window
lv: Automāiski Atvērt DCC Čata Logu

en: Automatically open DCC Chat Window
lv: Automāiski Atvērt DCC Čata Logu

en: Resume on Auto Accept
lv: Atkārtot pie Automātiskas Pieņemšanas

en: When Auto-Accepting DCC, try to resume.
lv: Kad Automātiski Pieņem DCC, mēģināt atkārtot

en: Timeouts
lv: Taimaouts

en: DCC Offers Timeout:
lv: DCC Piedāvājumu Taimauts:

en: DCC Stall Timeout:
lv: DCC Stenda Taimauts:

en: Received files
lv: Saņemtie faili

en: File Permissions:
lv: Failu Atļaujas:

en: (octal)
lv: (oktāls)

en: Directory to save to:
lv: Direktorijs, kurā saglabāt:

en: Save file with Nickname
lv: Saglabāt failu ar Segvārdu

en: Put the sender's nickname in incoming filenames
lv: Likt sūtītāja segvārdu ienākošā faila nosaukumā

en: DCC Send Options
lv: DCC Sūtīšanas Opcijas

en: Fast DCC Send
lv: Ātra DCC Sūtīšana

en: Don't wait for ACKs to send more data
lv: Negaidīt, lai ACK sūta vēl datus

en: Fill Spaces
lv: Aizpildīt Atstarpes

en: File names with spaces will be filled with underscore
lv: Failu nosaukumos atstarpes tiks aizpildītas ar zemsvītrām

en: First DCC Send Port:
lv: Ātrās DCC Sūtīšanas Ports:

en: (0=Disabled)
lv: (0=Deaktivizēts)

en: Last DCC Send Port:
lv: Pēdējais DCC Sūtīšanas Ports:

en: Send Block Size:
lv: Sūtāmā Bloka Lielums:

en: (1024=Normal)
lv: (1024=Normāls)

en: Built-in Replies
lv: Iebūvētās Atbildes

en: Hide Version
lv: Paslēpt Versiju

en: Do not reply to CTCP version
lv: Neatbildēt uz CTCP versiju

en: Sound
lv: Skaņa

en: Sound Dir:
lv: Skaņas Dir:

en: Play Command:
lv: Spēlēt Komanda:

note: prepare the dialog
en: X-Chat: Preferences
lv: X-Chat: Uzstādījumi

en: Apply
lv: Attiecināt

note: the tree
en: Categories
lv: Kategorijas

en: Interface Settings
lv: Saskranes Uzstādījumi

en: Interface
lv: Saskarne

en: IRC Input/Output Settings
lv: IRC ievades/Izvades Uzstādījumi

en: IRC Input/Output
lv: IRC Ievade/Izvade

en: Window Layout Settings
lv: Logu Izkārtojuma Uzstādījumi

en: Window Layout
lv: Logu Izkārtojums

en: Main Window Settings
lv: Galvenā Loga Uzstādījumi

en: Main Window
lv: Galvenais Logs

en: Channel Window Settings
lv: Kanāla Logu Uzstādījumi

en: Channel Windows
lv: Kanāla Logi

en: Dialog Window Settings
lv: Dialoga Loga Uzstādījumi

en: Dialog Windows
lv: Dialoga Logi

en: Panel Settings
lv: Paneļa Uzstādījumi

en: Panel
lv: Panelis

en: IRC Settings
lv: IRC Uzstādījumi

en: IP Address Settings
lv: IP Adreses Uzstādījumi

en: IP Address
lv: IP Adrese

en: Proxy Server
lv: Proxy Serveris

en: Away Settings
lv: Prombūtnes Uzstādījumi

en: Away
lv: Projām

en: Highlighting Settings
lv: Izgaismošanas Uzstādījumi

en: Highlighting
lv: Izgaismošana

en: Logging Settings
lv: Iegrāmatošanas Uzstādījumi

en: Notification Settings
lv: Paziņošanas Uzstādījumi

en: Notification
lv: Paziņošana

en: Character Set (Translation Tables)
lv: Rakstzīmju Uzstāde (Tulkošanas Tabulas)

en: Character Set
lv: Rakstzīmju Uzstāde

en: CTCP Settings
lv: CTCP Uzstādījumi

en: DCC Settings
lv: DCC Uzstādījumi

en: File Transfer Settings
lv: Failu Pārsūtīšanas Uzstādījumi

en: File Transfer
lv: Failu Pārsūtīšana

en: There was an error parsing the string
lv: Atgadījās kļūda analizējot rindņu

en: This signal is only passed %d args, $%d is invalid
lv: Šis signāls izdeva tikai %d argumentus, $%d ir nepareizs

en: Print Texts File
lv: Drukāt Teksta Failu

en: Event
lv: Notikums

en: $ Number
lv: $ Numurs

en: Edit Events
lv: Rediģēt Notikumus

en: Sound file:
lv: Skaņas fails:

en: Save As
lv: Saglabāt Kā

en: Load From
lv: Ielādēt No

en: Test All
lv: Testēt Visus

en: Select a file to save to
lv: Izvēlies fialu, kurā glabāt:

en: X-Chat: URL Grabber
lv: X-Chat: URL Savācējs
