xchat 1.5.11 - en to lt translation catalogue (271 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Help
lt: Pagalba

en: Ok
lt: Gerai

en: User List
lt: Vartotojų sąrašas

en: Server List..
lt: Serverių sąrašas...

en: New Server Tab..
lt: Nauja serverio kortelė...

en: New Server Window..
lt: Naujas serverio langas...

en: New Channel Tab..
lt: Nauja kanalo kortelė...

en: New Channel Window..
lt: Naujas kanalo langas...

en: New Shell Tab..
lt: Nauja shell'o kortelė

en: Close
lt: Uždaryti

en: Quit
lt: Išeiti

en: Channel List Window..
lt: Kanalų sąrašo langas...

en: DCC Chat Window..
lt: DCC pokalbio langas...

en: Raw Log Window..
lt: Ryšio Log langas...

en: URL Grabber Window..
lt: URL griebiklio langas...

en: Notify List Window..
lt: Notify sąrašo langas...

en: Ignore Window..
lt: Ignoravimo langas...

en: Flush Buffer
lt: Išvalyti buferį

en: Search Buffer..
lt: _Paieška buferyje...

en: Save Buffer..
lt: Iš_saugoti buferį...

en: Invisible
lt: Nematomas

en: Receive Wallops
lt: Gauti Wallops'us

en: Receive Server Notices
lt: Gauti serverio pastabas

en: Marked Away
lt: Manęs nėra

en: Auto Rejoin on Kick
lt: Savaime grįžti, kai išspirtas

en: Auto ReConnect to Server
lt: Savaime vėl prisijungti prie serverio

en: Never-give-up ReConnect
lt: Niekada nenutraukti bandymo prisijungti

note: 37
en: Auto Open Dialog Windows
lt: Savaime atidaryti dialogų langus

en: Auto Accept DCC Chat
lt: Savaime priimti DCC Chat

en: Auto Accept DCC Send
lt: Savaime priimti DCC siuntimus

note: 41
en: Setup..
lt: Nuostatos...

en: Palette..
lt: Paletė...

en: User Commands..
lt: Vartotojo komandos...

en: CTCP Replies..
lt: CTCP atsakymai...

en: Userlist Buttons..
lt: Vartotojų sąrašo mygtukai...

en: Edit Event Texts..
lt: Keisti įvykių užrašus...

note: 51
en: Edit Key Bindings..
lt: Keisti klavišų susiejimus...

en: Reload Settings
lt: Vėl įkelti nuostatas

en: Save Settings now
lt: Išsaugoti nuostatas dabar

en: Save Settings on exit
lt: Išsaugoti nuostatas išeinant

en: X-Chat Homepage..
lt: X-Chat tinklapis...

en: Online Docs..
lt: Dokumentacija...

en: About X-Chat..
lt: Apie X-Chat...

en: Perl Script..
lt: Perl skriptas...

en: Python Script..
lt: Python skriptas...

en: Plugin..
lt: Priedai...

en: Perl List
lt: Perl sąrašas

en: Python List
lt: Python sąrašas

en: Plugin List
lt: Priedų sąrašas

en: All Perl Scripts
lt: Visus Perl skriptus

en: All Python Scripts
lt: Visus Python skriptus

en: All Plugins
lt: Visus priedus

en: Load
lt: Įkelti

en: Kill
lt: Nužudyti

en: Edit User Menu..
lt: Keisti vartotojo meniu...

en: _Windows
lt: _Langai

en: User _Modes
lt: _Būsenos

en: _Settings
lt: _Nuostatos

en: S_cripts & Plugins
lt: S_kriptai ir pluginai

en: Use_r Menu
lt: Va_rtotojo meniu

en: _Help
lt: _Pagalba

note: 12
en: Windows
lt: Langai

note: 26
en: User Modes
lt: Vartotojo būsenos

note: 33
en: Auto ReJoin on Kick
lt: Vėl ateiti, jei išspyrė

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Replace..
lt: Pakeisti...

en: Scripts & Plugins
lt: Skriptai ir pluginai

en: Load Perl Script..
lt: Įkelti Perl skriptą...

en: Unload All Scripts
lt: Išmesti visus skriptus

en: Load Plugin (*.so)..
lt: Įkelti pluginą (*.so)...

en: Unload All Plugins
lt: Įšmesti visus pluginus

en: Load Python Script..
lt: Įkelti Python skriptą...

en: User Menu
lt: Vartotojo meniu

en: Edit User Menu
lt: Taisyti vartotojo meniu

en: Browse...
lt: Naršyti...

en: Choose File
lt: Pasirink bylą

en: Select Font
lt: Pasirink šriftą

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Font:
lt: Šriftas:

en: Background Picture:
lt: Paveikslėlis fonui:

en: Background XPM:
lt: XPM fonui:

en: Indent Nicks
lt: Lygiuoti nikus

en: Make nicknames right justified.
lt: Lygiuoti nikus prie dešinės.

en: Auto Indent
lt: Savaime perskirti

en: Auto adjust the separator bar position as needed.
lt: Savaime pritaikyti skyriklio juostos vietą kai reikia.

en: Draw Separator Bar
lt: Piešti skyriklio juostą

en: Make the separator an actual visible line.
lt: Padaryti skyriklį tikrai matoma linija.

en: Word Wrap
lt: Žodžių laužymas

en: Don't split words from one line to the next
lt: Nelaužyti žodžių iš vienos eilutės į kitą

en: Transparent Background
lt: Skaidrus fonas

en: Make the text box seem see-through
lt: Padaryti, kad teksto laukas atrodytų permatomas

en: Change in realtime
lt: Keisti realiu laiku

en: Red:
lt: Raudona:

en: Green:
lt: Žalia:

en: Blue:
lt: Mėlyna:

en: A-Z, Ops first
lt: A-Z, Op'ai pirmiau

en: Z-A, Ops last
lt: Z-A, Op'ai paskiau

en: Unsorted
lt: Nerikiuotas

en: Startup and Shutdown
lt: Pradžia ir Išėjimas

en: No Server List On Startup
lt: Nerodyti serverių sąrašo pradžioje

en: Don't display the server list on X-Chat startup
lt: Nerodyti serverių sąrašo, tik paleidus X-Chat

en: Auto Save URL list
lt: Savaime išsaugoti URL sąrašą

en: Auto save your URL list when exiting from X-Chat
lt: Savaime išsaugoti URL sąrašą išeinant iš X-Chat

en: Give the User List style
lt: Suteikti varotojų sarašui stilių

en: Show userhost
lt: Rodyti vartotojo hostą

en: Double Click Command:
lt: Dvigubo paspaudimo komanda:

en: Userlist sorted by:
lt: Vartotojai surikiuoti pagal:

en: Input Box
lt: Įvesties laukas

en: Nick Name Completion
lt: Niko pabaigimas

en: Complete nicknames when a partial one is entered
lt: Pabaigti nikus, jei įvesta niko dalis

en: Old-style Nickname Completion
lt: Seno stiliaus niko pabaigimas

en: Nickname completion is old-style (instead of GNU-style)
lt: Seno stiliaus niko pabaigimas (vietoj GNU stiliaus)

en: Give the Input Box style
lt: Suteikti stilių įvesties laukui

en: Input box gets same style as main text area
lt: Įvesties laukas įgauna tokį pat stilių kaip pagrindinis testo laukas

en: Input Box always in focus
lt: Įvesties laukas visada fokusuotas

en: Show nickname
lt: Rodyti niką

en: Nickname Completion Character:
lt: Niko užbaigimo simbolis:

en: Character to append to completed nicknames
lt: Simbolis, priduriamas prie pabaigtų nikų

en: Output Box
lt: Įšvesties laukas

en: Strip MIRC Color
lt: Pašalinti MIRC spalvas

en: Strip MIRC color codes from text before displaying
lt: Pašalinti MIRC spalvų kodus iš teksto prieš parodant

en: Colored Nicks
lt: Spalvoti nikai

en: Output nicknames in different colors
lt: Išvesti nikus skirtingomis spalvomis

en: Show invites in active window
lt: Rodyti pakvietimus aktyviame lange

en: Prefix all text with the current time stamp
lt: Prieš bet kokį tekstą įrašyti jo laiką

en: Filter out BEEPs
lt: Išfiltruoti BEEP (skambučius)

en: Remove ^G BEEP codes from text before displaying
lt: Pašalinti ^G BEEP kodus iš teksto prieš parodant

en: Buffer Settings
lt: Buferio nuostatos

en: Text Buffer Size:
lt: Teksto buferio dydis:

en: lines (0=Unlimited).
lt: eilučių (0=neribotas).

en: Bottom
lt: Apačioje

en: Top
lt: Aukščiausia

en: Left
lt: Kairėje

en: Right
lt: Dešinėje

en: Hidden
lt: Paslėpta

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Channel Mode Buttons
lt: Kanalo būdo mygtukai

en: Show the TNSIPMLK buttons
lt: Rodyti TNSIPMLK mygtukus

en: User List Buttons
lt: Vartotojų sąrašo mygtukai

en: Show the buttons below the user list
lt: Rodyti mygtukus po vartotojų sąrašu

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Tabs Located at:
lt: Kortelės yra:

en: Channel Tabs
lt: Kanalų kortelės

en: Use tabs for channels instead of separate windows
lt: Kanalams naudoti korteles, o ne atskirus langus

en: Limited Tab Highlighting
lt: Ribotas kortelių paryškinimas

en: Only highlight channel tabs for channel messages and actions
lt: Paryškinti kanalų korteles tik žinučių ir veiksmų metu

en: New Tabs to front
lt: Naujos kortelės į priekį

en: Bring new query/channel tabs to front
lt: Naujai atsiradusius kanalų/dialogų langus rodyti priekyje

en: Private Message Tabs
lt: Asmeninių žinučių kortelės

en: Use tabs for /query instead of separate windows
lt: Asmeniniams pokalbiams naudoti korteles, o ne atskirus langus

en: Use a separate tab/window for server messages
lt: Naudoti atskirą kortelę/langą serverio žinutėms

en: Use tabs for DCC, Ignore, Notify etc windows.
lt: Naudoti korteles DCC, Ignoravimo, Notify langams.

en: Window Position
lt: Lango vieta

en: If Left and Top are set to zero, X-Chat will use
    your window manager defaults.
lt: Jei Viršus ir apačia yra nuliai, X-Chat naudos
    langų tvarkyklės nuostatas.

en: Left:
lt: Kairė:

en: Top:
lt: Viršus:

en: Window Size
lt: Lango dydis

en: Width:
lt: Plotis:

en: Height:
lt: Aukštis:

en: Show Session Tree View
lt: Rodyti sesijos medžio vaizdą

en: General
lt: Pagrindai

en: Panel Applet
lt: Skydelio įtaisas

en: Layout For a Vertical Panel
lt: Išdėstyti stačiam skydeliui

en: Layout the X-Chat panel applet for a vertical panel
lt: Išdėstyti X-Chat skydelio įtaisą stačiam skydeliui

en: Raw Mode Display
lt: Grynas mode rodymas

en: Display raw mode changes instead of interpretations
lt: Rodyti grynus mode pakeitimus vietoj interpretacijų

en: Beep on Private Messages
lt: Pyptelėti, gavus asmeninę žinutę

en: Beep when a private message for you is received
lt: Pyptelėti, kai ateina tau skirta asmeninė žinutė

en: Send /who #chan on join.
lt: Siųsti /who #kanalas ateinant

en: Find user information when joining a channel.
lt: Sužinoti vartotojų informaciją, atėjus į kanalą.

en: Perform a periodic mail check.
lt: Periodiškai aptikrinti paštą.

en: Your irc settings
lt: Tavo IRC nuostatos

en: Quit Message:
lt: Pabaigos žinutė:

en: Part Message:
lt: Išėjimo žinutė:

en: These can be a filename relative to ~/.xchat/ to be
    used as a list of random quit or part reasons.
lt: Tai gali būti bylų vardai, nurodyti santykinai ~/.xchat/,
    naudojami parinkti atsitiktinėms pabaigos ar išėjimo priežastims.

en: External Programs
lt: Išorinės programos

en: DNS Lookup Program:
lt: DNS paieškos programa:

en: Auto ReConnect Delay:
lt: Savaiminio prisijungimo delsa:

en: seconds.
lt: sekundžių.

en: Address
lt: Adresas

en: Hostname / IP Number:
lt: Hosto vardas / IP numeris:

en: Most people should leave this blank, it's only
    usefull for machines with multiple addresses.
lt: Dauguma žmonių šitai turėtų palikti tuščią,
    tai naudinga tik mašinoms su keletu adresų.

en: Get my IP from Server (for use in DCC Send only)
lt: Gauti mano IP iš serverio (naudojama tik DCC siuntimui)

en: For people using a 10.* or 192.168.* IP number.
lt: Žmonėms, naudojantiems 10.* ar 192.168.* IP numerius.

en: (Disabled)
lt: (Uždraustas)

en: Proxy Server Hostname:
lt: Proxy serverio hosto vardas:

en: Proxy Server Port:
lt: Proxy serverio prievadas:

en: Proxy Type:
lt: Proxy tipas:

en: Show away once
lt: Rodyti „nėra“ vieną kartą

en: Only show away messages the first time they're seen
lt: Rodyti „nėra“ žinutę tik pirmą kartą.

en: Announce your away message to the channel(s) you are in
lt: Skelbti, kad tavęs nėra, visuose kanaluose, kuriuose esi.

en: Your away settings
lt: Tavo nebūties nuostatos

en: Away Reason:
lt: Nebūties priežastis:

en: Words to Highlight:
lt: Paryškinami žodžiai:

en: (separate with commas)
lt: (atskirk kableliais)

en: Logging
lt: Loginimas

en: Enable logging conversations to disk
lt: Leisti surašyti visus pokalbius į bylas

en: Always timestamp logs
lt: Visada įrašyti laiką į logus

en: Always apply timestamp to disk logs
lt: Loguose visada rašyti, kada vyksta veiksmas

en: Generic
lt: Bendra

en: Show notifies in active window
lt: Rodyti notify aktyviame lange

en: Send /whois
lt: Siųsti /whois

en: User List Notify Highlighting
lt: Vartotojų sąrašo notify paryškinimas

en: Highlight Notifies
lt: Paryškinti Notify

en: seconds (0=Disable).
lt: sekundžių (0=uždrausti).

en: Enable Character Translation
lt: Leisti simbolių vertimus

en: Translation File:
lt: Vertimo byla:

en: Use a ircII style translation file.
lt: Naudoti ircII stiliaus vertimo bylą.

en: Auto Open DCC Send Window
lt: Savaime atidaryti DCC siuntimo langą

en: Automatically open DCC Send Window
lt: Savaime atidaryti DCC siuntimo langą

en: Auto Open DCC Recv Window
lt: Savaime atidaryti DCC gavimo langą

en: Automatically open DCC Recv Window
lt: Savaime atidaryti DCC gavimo langą

en: Auto Open DCC Chat Window
lt: Savaime atidaryti DCC Chat langą

en: Automatically open DCC Chat Window
lt: Savaime atidaryti DCC gavimo langą

en: Resume on Auto Accept
lt: Pratęsti automatiškai priimant

en: When Auto-Accepting DCC, try to resume.
lt: Kai savaime priimami DCC gavimai, pratęsti esančias bylas.

en: Timeouts
lt: Laiko ribos

en: DCC Offers Timeout:
lt: DCC pasiūlymų laiko riba:

en: Received files
lt: Gautos bylos

en: File Permissions:
lt: Bylų permisijos:

en: (octal)
lt: (aštuonetainiais)

en: Directory to save to:
lt: Katalogas, į kurį saugoti:

en: Save file with Nickname
lt: Saugoti bylą su niku

en: Put the sender's nickname in incoming filenames
lt: Įdėti siuntėjo niką į gauntų bylų vardus

en: DCC Send Options
lt: DCC siuntimo parinktys

en: Fast DCC Send
lt: Greitas DCC siuntimas

en: Don't wait for ACKs to send more data
lt: Nelaukti ACK'ų, kad siųstume naujus duomenis

en: First DCC Send Port:
lt: Pirmas DCC siuntimo prievadas:

en: (0=Disabled)
lt: (0=Uždraustas)

en: Last DCC Send Port:
lt: Paskutinis DCC siuntimo prievadas:

en: Send Block Size:
lt: Siunčiamų blokų dydis:

en: (1024=Normal)
lt: (1024=Normalus)

en: Built-in Replies
lt: Įtaisyti atsakymai

en: Hide Version
lt: Paslėpti versiją

en: Do not reply to CTCP version
lt: Neatsakinėti į CTCP version

en: Sound
lt: Garsas

en: Sound Dir:
lt: Garsų katalogas:

en: Play Command:
lt: Grojimo komanda:

note: prepare the dialog
en: X-Chat: Preferences
lt: X-Chat: Nuostatos

en: Apply
lt: Pritaikyti

note: the tree
en: Categories
lt: Kategorijos

en: Interface Settings
lt: Sąsajos nuostatos

en: Interface
lt: Sąsaja

en: IRC Input/Output Settings
lt: IRC įvesties/išvesties nuostatos

en: IRC Input/Output
lt: IRC įvestis/išvestis

en: Window Layout Settings
lt: Langų išdėstymo nuostatos

en: Window Layout
lt: Langų išdėstymas

en: Main Window Settings
lt: Pagrindinio lango nuostatos

en: Main Window
lt: Pagrindinis langas

en: Channel Window Settings
lt: Kanalų langų nuostatos

en: Channel Windows
lt: Kanalų langai

en: Dialog Window Settings
lt: Dialogų langų nuostatos

en: Dialog Windows
lt: Dialogų langai

en: Panel Settings
lt: Skydelio nuostatos

en: Panel
lt: Skydelis

en: IRC Settings
lt: IRC nustatos

en: IP Address Settings
lt: IP adreso parinktis

en: IP Address
lt: IP adresas

en: Proxy Server
lt: Proxy serveris

en: Away Settings
lt: Nėra nuostatos

en: Away
lt: Nėra

en: Highlighting Settings
lt: Paryškinimo nuostatos

en: Highlighting
lt: Paryškinimas

en: Logging Settings
lt: Loginimo nuostatos

en: Character Set (Translation Tables)
lt: Simbolių aibė (vertimo lentelės)

en: Character Set
lt: Simbolių aibė

en: CTCP Settings
lt: CTCP nuostatos

en: DCC Settings
lt: DCC Nuostatos

en: File Transfer Settings
lt: Bylų siuntimo nuostatos

en: File Transfer
lt: Bylų siuntimas
