X-Chat 1.3.3 - en to cs translation catalogue (188 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Help
cs: Nápověda

en: Ok
cs: OK

en: User List
cs: Seznam uživatelů

en: Server List..
cs: Seznam serverů...

en: New Server Tab..
cs: Nový server

en: New Server Window..
cs: Nový server (v okně)

en: New Channel Tab..
cs: Nový kanál

en: New Channel Window..
cs: Nový kanál (v okně)

en: New Shell Tab..
cs: Konzole shellu

en: Close
cs: Zavřít

en: Quit
cs: Ukončit

en: Channel List Window..
cs: Seznam kanálů...

en: DCC Chat Window..
cs: Chat...

en: Raw Log Window..
cs: Záznamy...

en: URL Grabber Window..
cs: Ulož URL...

en: Notify List Window..
cs: Přátelé (Friends)...

en: Ignore Window..
cs: Ignorovat...

en: Flush Buffer
cs: Vymazat buffer

en: Save Buffer..
cs: Uložit buffer...

en: Invisible
cs: Neviditelný

en: Receive Wallops
cs: Přijímat globální

en: Receive Server Notices
cs: Přijímat zprávy serveru

en: Marked Away
cs: Jsem pryč (AWAY)

en: Auto Rejoin on Kick
cs: Vrátit se po KICKu (Auto)

en: Auto ReConnect to Server
cs: Znovu připojit k serveru (Auto)

note: 37
en: Auto Open Dialog Windows
cs: Otevřít okna dialogů (Auto)

en: Auto Accept DCC Chat
cs: Přijmout chat (Auto)

en: Auto Accept DCC Send
cs: Přijmout soubor (Auto)

note: 41
en: Setup..
cs: Nastavení...

en: Palette..
cs: Barvy...

en: User Commands..
cs: Uživatelské příkazy...

en: CTCP Replies..
cs: CTCP odpovědi

en: Userlist Buttons..
cs: Tlačítka seznamu uživatelů

en: Userlist Popup..
cs: Příkazy seznamu uživatelů...

en: Replace Popup..
cs: Překlepy a zkratky...

en: Edit Event Texts..
cs: Editovat hlášení událostí...

note: 51
en: Edit Key Bindings..
cs: Klávesové zkratky...

en: Save Settings now
cs: Uložit nastavení

en: Save Settings on exit
cs: Při ukončení uložit nastavení

en: X-Chat Homepage..
cs: X-Chat Homepage...

en: Online Docs..
cs: Online dokumentace...

en: About X-Chat..
cs: Informace o aplikaci X-Chat...

en: Plugin List
cs: Seznam Plugins...

en: _Windows
cs: _Okna

en: User _Modes
cs: _Volby

en: _Settings
cs: _Možnosti

en: S_cripts & Plugins
cs: S_kripty & Plugins

en: _Help
cs: _Nápověda

note: 12
en: Windows
cs: Okna

note: 26
en: User Modes
cs: Volby

note: 33
en: Auto ReJoin on Kick
cs: Vrátit se po KICKu (Auto)

en: Settings
cs: Možnosti

en: Replace..
cs: Nahradit...

en: Scripts & Plugins
cs: Skripty & Plugins

en: Load Perl Script..
cs: Nahrát Perl skript...

en: Unload All Scripts
cs: Ukončit všechny skripty

en: Load Plugin (*.so)..
cs: Nahrát Plugin (*.so)...

en: Unload All Plugins
cs: Ukončit všechny Plugins

en: Select Font
cs: Výběr písma

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Background Picture:
cs: Obrázek na pozadí:

en: Background XPM:
cs: Pozadí XPM

en: Transparent Background
cs: Transparentní pozadí

en: Make the text box seem see-through
cs: Zprůhlednit textové okno

en: Startup and Shutdown
cs: Spuštění a ukončení

en: No Server List On Startup
cs: Bez seznamu serverů

en: Don't display the server list on X-Chat startup
cs: Nezobrazovat seznam serverů po spuštění X-Chatu

en: Auto Save URL list
cs: Automaticky uložit seznam URL

en: Auto save your URL list when exiting from X-Chat
cs: Automaticky uložit seznam URL při ukončení aplikace

en: Double Click Command:
cs: Dvojité poklepání myší:

en: Input Box
cs: Vstupní okno

en: Nick Name Completion
cs: Dokončování Nickname

en: Complete nicknames when a partial one is entered
cs: Automaticky dokončovat Nickname při částečné shodě

en: Give the Input Box style
cs: Zvolit styl vstupního okna

en: Input box gets same style as main text area
cs: Styl je shodný se stylem hlavního textového okna

en: Output Box
cs: Výstupní okno

en: Strip MIRC Color
cs: Odstranit MIRC barvy

en: Strip MIRC color codes from text before displaying
cs: Odstraní kódy barev z textu před jeho zobrazením

en: Colored Nicks
cs: Barevná Nicknames

en: Output nicknames in different colors
cs: Zobrazovat nicknames odlišnými barvami

en: Time Stamp All Text
cs: Vždy zobrazit čas

en: Prefix all text with the current time stamp
cs: Vždy vložit před text aktuální čas

en: Filter out BEEPs
cs: Vypnout zvonek

en: Remove ^G BEEP codes from text before displaying
cs: Odstranit ^G kódy zvonku před zobrazením textu

en: Buffer Settings
cs: Nastavení bufferu

en: Text Buffer Size:
cs: Velikost textového bufferu

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Channel Mode Buttons
cs: Tlačítka kanálů

en: Show the TNSIPMLK buttons
cs: Zobrazovat tlačítka kanálů (TNSIPMLK)

en: User List Buttons
cs: Tlačítka seznamu uživatelů

en: Show the buttons below the user list
cs: Zobrazovat tlačítka pod seznamem uživatelů

en: Tabs
cs: Záložky

en: Channel Tabs
cs: Záložky kanálů

en: Use tabs for channels instead of separate windows
cs: Používat záložky místo otevření dalšího okna

en: New Tabs to front
cs: Nové záložky do popředí

en: Bring new query/channel tabs to front
cs: Dávat nový dotaz/kanál do popředí

en: Private Message Tabs
cs: Záložky soukromých zpráv

en: Use tabs for /query instead of separate windows
cs: Používat záložky pro /query místo otevření dalšího okna

en: Use a separate tab/window for server messages
cs: Používat pro zprávy serveru zvláštní okno/záložku

en: Window Position
cs: Pozice okna

en: Left:
cs: Vlevo:

en: Top:
cs: Nahoře:

en: Window Size
cs: Velikost okna

en: Width:
cs: Šířka:

en: Height:
cs: Výška:

en: General
cs: Obecné

en: Hide Session on Panelize
cs: Ukrýt při minimalizaci

en: Hide X-Chat when window moved to the panel
cs: Ukrýt X-Chat, je-li okno přesunuto do panelu

en: Panel Applet
cs: Applet panelu

en: Layout For a Vertical Panel
cs: Vzhled pro vertikální panel

en: Layout the X-Chat panel applet for a vertical panel
cs: Nastavit vzhled panelového appletu X-Chat pro vertikální panel

en: Beep on Private Messages
cs: Zvonek při soukromé zprávě

en: Beep when a private message for you is received
cs: Pípnout, když dostanete soukromou zprávu

en: Your irc settings
cs: Nastavení IRC

en: Quit Message:
cs: Zpráva při ukončení

en: External Programs
cs: Externí programy

en: Timing
cs: Intervaly

en: Auto ReConnect Delay:
cs: Zpoždění při opakovaném automatickém připojení

en: seconds.
cs: sekund(y)

en: Show away once
cs: Zobrazovat AWAY jednou

en: Only show away messages the first time they're seen
cs: Ukazovat AWAY zprávy jenom při jejich prvním zobrazení

en: Announce your away message to the channel(s) you are in
cs: Zaslat AWAY zprávu na kanál(y) k nimž jste připojeni

en: Your away settings
cs: Nastavení AWAY

en: Away Reason:
cs: Zpráva při AWAY

en: (separate with commas)
cs: (oddělte čárkami)

en: Logging
cs: Ukládání

en: Enable logging conversations to disk
cs: Zapnout ukládání chatu do log souboru na disku

en: User List Notify Highlighting
cs: Zvýraznění Friends v seznamu uživatelů

en: Highlight Notifies
cs: Zvýrazňovat

en: Highlight notified users in the user list
cs: Zobrazovat Friends v seznamu uživatelů odlišnou barvou

en: Notified User Color:
cs: Barva:

en: Notification Timeouts
cs: Interval pro upozornění

en: Notify Check Interval:
cs: Zvolte interval:

en: Auto Open DCC Send Window
cs: Automaticky otevřít okno pro odesílání

en: Automatically open DCC Send Window
cs: Automaticky otevřít okno pro odesílání

en: Auto Open DCC Recv Window
cs: Automaticky otevřít okno pro příjem

en: Automatically open DCC Recv Window
cs: Automaticky otevřít okno pro příjem

en: Auto Open DCC Chat Window
cs: Automaticky otevřít okno pro chat

en: Automatically open DCC Chat Window
cs: Automaticky otevřít okno pro chat

en: Resume on Auto Accept
cs: Obnovit při automatickém příjmu

en: When Auto-Accepting DCC, try to resume.
cs: Když používáte automatický příjem, pokusit se o obnovení.

en: Timeouts
cs: Timeout

en: Received files
cs: Přijaté soubory

en: File Permissions:
cs: Práva souborů:

en: (octal)
cs: (osmičková notace)

en: Directory to save to:
cs: Adresář pro ukládání:

en: Save file with Nickname
cs: Uložit s Nickname

en: Put the sender's nickname in incoming filenames
cs: Přidat Nickname odesilatele do jména příchozího souboru

en: DCC Send Options
cs: Volby pro odesílání:

en: Fast DCC Send
cs: Rychlé odesílání

en: Don't wait for ACKs to send more data
cs: Nečekat na potvrzení před odesláním dalších dat

en: Built-in Replies
cs: Vestavěné odpovědi

en: Hide Version
cs: Ukrýt verzi

en: Do not reply to CTCP version
cs: Neodpovídat na CTCP verzi

en: Sound
cs: Zvuky

en: Sound Dir:
cs: Adresář pro zvuky:

en: Play Command:
cs: Příkaz pro přehrání:

note: prepare the dialog
en: X-Chat: Preferences
cs: X-Chat: Nastavení

en: Apply
cs: Použít

note: the tree
en: Categories
cs: Kategorie

en: Interface Settings
cs: Nastavení uživatelského rozhraní

en: Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: IRC Input/Output Settings
cs: Nastavení vstupu/výstupu IRC

en: IRC Input/Output
cs: Vstup/výstup IRC

en: Window Layout Settings
cs: Nastavení vzhledu okna

en: Window Layout
cs: Vzhled okna

en: Main Window Settings
cs: Nastavení hlavního okna

en: Main Window
cs: Hlavní okno

en: Channel Window Settings
cs: Nastavení okna kanálů

en: Channel Windows
cs: Okno kanálů

en: Dialog Window Settings
cs: Nastavení okna dialogů

en: Dialog Windows
cs: Okno dialogů

en: Panel Settings
cs: Nastavení panelu

en: IRC Settings
cs: Nastavení IRC

en: IP Address Settings
cs: Nastavení IP adresy

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Away Settings
cs: Nastavení AWAY

en: Away
cs: AWAY

en: Highlighting Settings
cs: Nastavení zvýraznění

en: Highlighting
cs: Zvýraznění

en: Logging Settings
cs: Nastavení ukládání

en: Notification Settings
cs: Nastavení upozornění

en: Notification
cs: Upozornění

en: CTCP Settings
cs: Nastavení CTCP

en: DCC Settings
cs: Nastavení DCC

en: File Transfer Settings
cs: Nastavení přenosu souborů

en: File Transfer
cs: Přenos souborů
